PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 072
oceny
4,9 10 1 40072
3,6 21
ocen krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

Wspaniale! A mówili, że w tym roku nie będzie dobrych filmów!

Bezimienny_Jan

Brzmi jak coś co bym oglądał

ocenił(a) film na 2
Bezimienny_Jan

tragiczny film. najgorszy super hero od bardzo dawna

wiktork

Mam dokładnie te same odczucia. Tak to jest jak Jenkins zachłysnęła sukcesem przeciętnej pierwszej części. Myślała chyba, że teraz czekają ją już tylko sukcesy bez względu na to i jak zrobi...

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
wiktork

Ale czego się drodzy państwo spodziewaliście? Dawniej kobiece postacie były świetne, bo były dobrze rozpisane i autentyczne. Teraz mają być kultowe bo ktoś zaczął rzucać wojną płci i nachalnym tej wojny wciskaniem, pomijając w tym bezczelnie inteligencje nawet średnio rozgarniętego widza. Taka Ellen Ripley nie potrzebowałą medialnego suflera, żeby ktoś powiedział mi, że jest świetnie odegraną, doskonale rozpisaną postacią. Sam to zauważyłem. Akurat Gal Gadot jak i Scarlet Johanson to takie ładne buzie bez większego talentu, naiwnym było twierdzić, że tym zarobią miliony nie bacząc na fabułę filmu. A gdzie im tam to takiej Lucy Lawless ze "spartakusa", oj gdzie...

ocenił(a) film na 2
Bezimienny_Jan

Scarlet? idź obejrzeć choćby Historię Małżeńską ...

ocenił(a) film na 2
wiktork

Jestem ignorantem, nie widzialem. Ale fakt, po Jojo Rabbit inaczej miałem na nią patrzeć.

Bezimienny_Jan

Przykro mi ale film porażka. Już pierwsza część była taka na pograniczu, ta spadła na dno.

Jedyne w miarę śmieszne i dające się oglądać są fragmenty z Chrisem Pinem. Niestety ale ani Gal ani Kirsten ani Pablo nie byli w stanie wycisnąć z tego filmu nic ciekawego. Fabuła jest tak bezsensowna, że chce się przewinąć film do finału.

Gniot. Po prostu.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones