PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 40 072
oceny
4,9 10 1 40072
3,6 21
ocen krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

zastanawia mnie jedno ,ten film nie byl na ekranach kin to dlaczego ci komentujacy tak go doluja a przecież go nie oglądali!krytykom zawodowym się nie dziwię bo oni zawsze maja wykrzywione spojrzenia i szukają dziury w calym co nalezy do ich zawodu.

Marek_Adamiak

Kino to nie jedyne miejsce gdzie można obejrzeć film.

Radek_Traczyk

No cóz ,nasuwa się jedyna odpowiedz,jestes PIRATEM kolego - nie ladnie

Marek_Adamiak

He he, ciekawe skąd takie założenie? Film jest dostępny z tego co wiem legalnie na Hbo Max, którego co prawda nie ma jeszcze w Polsce, ale jak komuś zależy to może się pobawić z VPN. Nie mówiąc już o tym, że nawet tego filmu jeszcze nie oglądałem. ;) 

Radek_Traczyk

sam przyznajesz ze nie ogladales to po co komemntujesz ,dalszej bezsensownej dyskusji nie bedzie

Marek_Adamiak

Sam żeś nie oglądał, więc co mnie krytykujesz.

Radek_Traczyk

ja ciebie nie krytykuję ,piszę ogólnie ze masa tzw. krytyków nie widziala jakiegos filmu tylko "zna" go z opowiesci innych no i tez musi wtrącic swoje zdanie na temat czegos czego wogóle nie widzieli.

ocenił(a) film na 2
Marek_Adamiak

Ja oglądałem, film według mnie jest nie zły tylko ch..owy i tak jestem piratem

Globa

ze jestes piratem to coż mnie to moze obchodzić ale że jestes troglodytą z chamskim wyrazem to tez mnie nie obchodzi ale czulem się w obowiązku ci to powiedziec .Na przyszlosc uzyj slowa zastępczego np.denny.

ocenił(a) film na 2
Marek_Adamiak

UUUU pan pseudointeligent widzę jedzie ad personam, jaki ty masz wyraz ryja chamski czy inny to też i mnie nie obchodzi . Pytałeś o film to odpowiedziałem, a beczałeś że ludzie piratują to ci potwierdziłem . Ja też czułem się w obowiązku ci to zakomunikować . Ze świętem wielkanocnym życzę ssij jaja i nie marudź . Na przyszłość nie zaczepiaj !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Globa

Co nie przeszkadza ,ze zostajesz juz na zawsze żółciakiem zastodolnym,futrzyskiem zapchlonym,pasikonikiem wylinialym narodowcem w przegnilych i smierdzacych glanach,skunksem smierdzacym,kibolem z flaszką w zyci wkopaną przez kibola,fiziolkiem zasikanym,zasruskiem z kupa w gatkach,dupolkiem glupkowatym ,szczylkiem obwislym ,ze masz 3xz(zupelnie zwyczajny zwis)i nik ci tego nie zdejmie kurasku trzycentymetrowy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Globa

???????????????? - !!! niestety za póżno - zmiany zwyrodnieniowe plataczolowego będą się pogłębiac az do stanu roslinki.przykre ale co zrobic u niektórych tak bywa .Wyrazy wspóczucia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones