PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95634}
8,1 2 525
ocen
8,1 10 1 2525
8,0 5
ocen krytyków
Woodstock
powrót do forum filmu Woodstock

COŚ PIĘKNEGO!!!:P

ocenił(a) film na 10

Dalbym wszystko zeby tam sie znalesc chociarz na swiecie mnie jeszcze nie bylo:-D Bez kitu kto nie widzial niech zobaczy jak ludzie tam sie bawili!!! MUSICIE TO ZOBACZYC DZIEKI TAKIEJ MUZYCE JAKA TAM GRALI MAMY TA CO JEST TERAZ WSZYSTKO JEDNO CZY TO HIP HOP, METAL CZY TECHNO. :-]

ocenił(a) film na 10
bukat

Podpisuje się pod każdym słowem :) i pozdrawiam bo za krótki :) !!

ocenił(a) film na 8
bukat

To, że dzięki tamtej muzyce mamy teraz hip hop i techno, nie jest szczególnym powodem do radości.

ocenił(a) film na 7
CompleteUnknown

dokladnie....raczej odwrotnie. W tamtej muzyce i ludziach byla duchowosc.
Nie było madafaka, yo, homie, bro, gett, sonsofbitches i zlotych łancuchow.
Nie bylo parcia na szklo, szmal i korporacyjna robote.
"They were beautiful people"....

schiz

Gówno prawda. Nie tylko rock jest jedynym, słusznym i prawdziwym gatunkiem muzycznym. Gdybyście trochę poszperali, to zobaczylibyście, że istnieją naprawdę dobre kawałki hip hopowe. "Techno" to też nie tylko łupanie, które puszczają w radiu. Serio, wystarczy tylko trochę poszperać, a nie zamykać się na jeden gatunek :)

ocenił(a) film na 7
MarySue

Gówno prawda. ...."jedynym, słusznym i prawdziwym"??? to Gomułka tak o partii mówił.
nie mowilem o muzyce jako takiej, srodku do tanczenia...[bo teraz to TANIEC RZĄDZI].ale o PRZEKAZIE I POKOLENIU LAT 60, ktore przekaz tworzyło.
Dzis w tekstach jest bluzganie, szmal, gangbangi i gangi. w muzyce wtornosc, mielenie starego w papke.
nie ma czlowieka, jest zepsucie konsumpcja i komercja, zalew reklamiarstwem! bywaja tez wyjatki.

aha i co tam wyszperalas/es????????

schiz

Kiedyś też była komercja, ona zawsze będzie. Tylko, że teraz już nie pamięta się o takich gwiazdkach.
Taka wtórna muzyka jest tworzona, bo jest na nią popyt. Ma trafiać do jak najliczniejszej grupy, więc się nie dziw, że wszędzie są bluzgi i seks. To się najłatwiej sprzedaje.
Proszę bardzo, co Cię interesuje? Rap? Elektronika?

ocenił(a) film na 7
MarySue

wszystko co dobre mnie interesuje......

takiego naplywu gagowatego badziewia w muzyce nie bylo nigdy. Zaczelo sie w 2000. i trwa. ludzie chca zrec i wydalac, kupowac i rzygac.
lata 60 Woodstocku ....tam mowilo sie o duchowosci, szukalo odkryc w psychodelikach, tworzono darmowe jadalnie, pozyczalnie ubran i ksiazek.
hipisi to ruch ANTYkonsumencki, ANTYkorporacyjny. Faktem ze "moralna wiekszosc" miala to w dupie. Za to kulturowy wplyw na kulture i sztuke byl duzy.

ocenił(a) film na 10
schiz

cześć :) mam pytanie; gdzie mogę zobaczyć, albo ściągnąć ten film :) bardzo by mi zależało na jego zobaczeniu.
Z góry dzięki :))

ocenił(a) film na 7
viktoria_ficek

http://www.freshwap.com/hddvd-bluray/942190-woodstock-directors-cut-1970-m720p-b luray-x264-as.html

ocenił(a) film na 8
schiz

z hh chociażby Eldo, a co do techno, czy ogólnie electro, to np ashra (ash ra tempel) z lat 80-tych.

fuManchu

Ash Ra Tempel? Był taki niemiecki zespół w latach 70.

Co do dyskusji powyżej. Chłam oczywiście był zawsze, tylko od co najmniej 20-30 lat muzyka straciła swój nieco tajemniczy, niepowtarzalny klimat, a muzyków wyróżniających się prawie nie ma, nie ma rewolucji muzycznych. Natomiast rap i tego typu klimaty uważam za strasznie pozerskie. Więcej w tym wygibasów niż uczciwego grania. Gdyby Woodstock odbył się teraz, to na scenie obowiązkowo pląsałyby jakieś roznegliżowane panienki, obowiązkowe byłyby układy choreograficzne itd. Za dużo przebieranek, za mało muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones