PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 053
oceny
6,1 10 1 37053
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Wiem że pewnie nigdy nie dowiemy się co się stało NAPRAWDĘ 11.09.2001r
w Nowym Jorku, ale wiem napewno że nigdy nie uwieżę w kity które chcą wciśnąć nam w telewizji i w gazetach "ŻE NIBY TO BYŁ ZAMACH TERRORYSTYCZNY" wiem napewno że jest za mało dowodów potwierdzających zamach terrorystyczny i coraz więcej pojawia się wątpliwości.
Natomiast jest coraz więcej oskarżeń przeciwko USA, i coraz więcej dowodów na to, że stoi za tym wszystkim Amerykański żąd.
Po co ?? zapytacie, a ja odpowiem że niewiem, wiem natomiast że jest kilka żeczy, które mogą oskarżać USA, bo mieli kilka powodów.
1: Złoto w sztabkach ukryte pod wieżami WTC żeby je wydobyć musieli zbużyć budynki (mało kto wogule wiedział o ich istnieniu).
2: Zwalić wszystko na Irak, czemu ?? W iraku jest Ropa !! a taki zamach, to dobry powód do wywołania wojny z Irakiem i świetna okazja, na przejęcie cennego paliwa, oczywiście miała to być z początku tylko wojna z Al-Kaidą (TERRORYSTAMI) ale sami wiemy gdzie to zaszło.
3: No i oczywiście pozostaje jeszcze Historia, Ameryka wraz ze swoim prezydentem zapisuje się w Historii a prezydent zostanie na długo zapamiętany i pewnie nasze dzieci zostaną oszukiwane przez nauczyciei którzy zaczną ich uczyć jak to prezydent "B" wywołał wojnę z terrorystami za zamach na wieże WTC (którego pewnie sam się dopuścił).
Ale nie mnie tu osądzać ja wiem swoje, i pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy ubolewam tylko nad tymi ludźmi którzy zgineli w tej tragedii piszę to ze łzami w oczach i mam nadzieję że kiedyś ODPOWIEDZĄ ZA TEN CZYN SKURWYSYNY KTÓRZY ZA TYM STOJĄ jeśli nie na ziemi to przed bogiem I ŻEBYŚCIE W PIEKLE ZGNILI.
Wiem że nie każdy z was się ze mną zgodzi co do moich koncepcji, ale chciałbym żebyście tak samo jak ja modlili się o to żeby ci ZBRODNIARZE odpowiedzieli za to co zrobili ja mam nadzieję że spotka ich kara gorsza od śmierci bo na to nie zasługują.

Neomatrix23

Jeśli to są twoje własne wywody a nie zdarte z jakiejś strony to gratuluję wyobraźni.Równie dobrze za powód tego ataku można uznać fakt ,że ludzie w Hollywood(w tym przypadku też pan Stone) nie mają już pomysłu na porządny film i scenariusz,więc zlecili ten atak ,by przez najbliższe lata kręcili filmy tylko w tym temacie ,bo choćby sami Nowojorczycy poszli na to do kina to już zarobią na tym sporo pieniędzy.No weź... pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kyluTBG

Ja tam niewiem naprawde kto za tym stoi i pewnie żaden z nas niewie i nigdy prawdy się nie dowiemy, wiem natomiast jedno że władza zawsze dąży do większej władzy, a co za tym idzie ? możesz sam wywnioskować, jeśli masz wyobraźnię, bo ja nie wywnioskowałem sobie tego z wyobraźni tylko z dowodów które dążą do prawdy, jeśli się rozejrzysz albo trochę poczytasz może sam znajdziesz coś co zmieni twoje zdanie, i mam nadzieję że podzielisz się tymi informacjami z innymi po to, abyśmy wkońcu poznali prawdę a poza tym, nie tylko ja podzielam zdanie że sto za tym żąd USA, lecz także mnóstwo innych osób, tak samo jak jest mnóstwo osób takich jak ty, którzy wieżą w to co mówi telewizja czy gazety, więc zamiast kłucić się o to kto ma rację dochodźmy do tego kto mówi prawdę TELEWIZJA ? GAZETY ? CZY DOWODY ?
ps: A co do tego pomysłu z filmami, to to co mówisz to niedorzeczne. pozdro

ocenił(a) film na 1
Neomatrix23

zwracaj uwagę na strasznie rażące błędy ort.
Co do wtc to inteligentni ludzie wiedzą swoje bo chcą wiedzieć a pustaki biorą za świętą prawdę to co mówi tv i rząd idą na ten zajebiście komercyjny film i płaczą nad losem ofiar,
nie ma co się podniecać, taki jest świat, tak ameryka wywołała wojnę w wietnamie, tak ameryka postępuje cały czas

ocenił(a) film na 1
Hisato

oczywiście nie wywołała całą wojnę w vietnamie tylko w taki specyficzny sposób usprawiedliwiła się by brać w niej udział, poczytajcie o tym

ocenił(a) film na 10
Hisato

HEHE SORY za błędy ortograficzne, ale tak już mam jak jestem zdenerwowany, a wracając do Ameryki, mam nadzieję że kiedyś żąd zmieni się w tym kraju na trochę mądrzejszy, bo jeśli nie to doprowadzą do zamieszek, buntów, i kto wie do czego to później doprowadzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones