PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 012
ocen
6,1 10 1 37012
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

... i to jeszcze kiepska na dodatek! 1/10

ocenił(a) film na 5
belamyszkow

Czy aż taka propaganda?Nie sądzę.Oczywiście amerykańskich policjantów przedstawiono tam w jak najlepszym świetle,jak bohaterów.Musimy jednak przyznać,że każdego członka służb mundurowych w Ameryce który brał udział w akcji ratowania Warth stay center należy szanować,bo wszyscy tam narażali życie.Zgadzam się,że trochę elementów było tam przekoloryzowanych,ale to był film komercyjny.Myślę,że producentom zależało przede wszystkim na uzbieraniu kokosów ;) .Dla tego były tam zawarte sceny: przygodowe,romantyczne,nostalgiczne itd. itp.Czyli po prostu dla każdego coś miłego :D .Ja podobnie jak Ty nie mam zamiaru obejrzeć tego filmu jeszcze raz.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Maggonagal

Wath trade center *

Maggonagal

Haha, nie pogrążaj się dalej.

Maggonagal

Dobre.. ;)

ocenił(a) film na 1
belamyszkow

zgadzam się z założycielem tematu ... to tragiczny gniot ma służyć tylko w celu propagandy, beznadziejne aktorstwo, amatorska realizacja ... fatalny

belamyszkow

ten film to straszny badziew.jego najgorszą wadą jest przewidywalność i wszechogarniająca nuda.

belamyszkow

tak bardzo propagandowy jak Niewygodne Fakty kolejna (śmiech) wersja czy to film fabularny na faktach oparty w odróżnieniu od Niewygodnych faktów które fakty albo przemilczają albo fałszują

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
belamyszkow

Każdy film Amerykański czy Rosyjski jest propagandowy :D widze że jesteś nowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones