PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10872}

Wrzask

The Shout
6,5 1 071
ocen
6,5 10 1 1071
7,5 10
ocen krytyków
Wrzask
powrót do forum filmu Wrzask

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

jeden z moich ulubionych, zarazem z najbardziej chyba niedocenionych horrorów w historii kina, dziki mariaż i nieślubne dziecko stephena kinga i francisa bacona (przy sobocie, po robocie, w ramach walki z wiatrakami ludzkich nieszczęść na pewno jakaś zmyślna alternatywka dla miłośników the voice of poland)

ocenił(a) film na 9
Westernik

Mając w pamięci Twoje komentarze pod innymi filmami, sądziłem, że i tutaj się nieco bardziej rozpiszesz. Jestem rozczarowany.

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

przepraszam, ocena i komentarz były z pamięci, poza tym nie mogę tak płynąć i płynąć, czasem muszę jeszcze jeść na przykład, ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że przy ostatnim filmie pana jerzego źdźebko żem popłynął..

ocenił(a) film na 9
Westernik

Poczytam zatem, ale słyszałem, że "IO" to ciężki kaliber.

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

łee tam, dla kogoś komu podobał się Wrzask nie będzie to nic ciężkiego. ale zdania są podzielone. ja jestem w obozie entuzjastów, którzy uważają, że to jest najdoskonalszy obraz pana jerzego od lat kilkudziesięciu i mam na to materiały dowodowe! polecam, najlepiej w kinie, bo właśnie grają, a takie filmy to tylko w kinie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones