PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866093}
5,1 64 704
oceny
5,1 10 1 64704
5,2 47
ocen krytyków
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
powrót do forum filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

Filmweb w pigułce

ocenił(a) film na 8

Narzekaj, że w Polsce wychodzą tylko komedie romantyczne i filmy historyczne, dostań świetny film gatunkowy, zesraj sie tylko dlatego że gra w nim Wieniawa XD Świetne kino i drugi bardzo dobry film obiecującego reżysera. This is the way!

ocenił(a) film na 1
meszcz

Ja bym bardziej narzekał na to, że są ludzie, którzy mianem świetnego filmu określają coś tak prymitywnego i żenującego.

ocenił(a) film na 10
meszcz

ototo

meszcz

Do świetnego to mu dużo brakuje, powiedziałbym że jest poziom niżej od podobnego amerykańskiego kina.

ocenił(a) film na 2
meszcz

Świetne co? XD

meszcz

Wart mniej niz zero

ocenił(a) film na 7
meszcz

Wreszcie jakiś normalny komentarz. Czasami mam wrażenie, że ludzie na filmwebie to jakaś bezrozumna masa, która zawsze będzie się podniecać i prawie masturbować na dźwięk słowa: Nolan, Tarantino, Phoenix itp, choćby nakręcili nie wiadomo jaki szajs będą ich wychwalać pod niebiosa, bo tak. To samo w drugą stronę - polski film w którym gra Wieniawa, więc trzeba rzucić hejt. 3/4 tych ludzi by inaczej śpiewała, gdyby ten sam film nakręcił Tarantino, a w głównej roli grała Margot Robbie.
Film jest głupi i przegięty, ale fajny i śmieszny. Jako kino gatunkowe jest o wiele lepszy niż np. chwalona Opiekunka Netflixa.

ocenił(a) film na 6
Soowka_Ninja

No właśnie nienormalny i całe szczęście, bo tych "normalnych", typowo polskich, już wystarczy.

ocenił(a) film na 6
Soowka_Ninja

Ej, ja tam uwielbiam produkcje Nolana, a też mnie trigeruje określona przez Ciebie 'bezrozumna masa' pod względem hejtowania produkcji, w których zagra nielubiana przez kogoś aktorka :D

meszcz

gatunkowy to jeszcze nie świetny. do świetności brakuje mu - delikatnie mówiąc - całkiem sporo

ocenił(a) film na 7
meszcz

Ten film jak widać nawet krytyków skrajnie podzielił, ale z tego co czytam to duża część narzekań pochodzi od użytkowników, którzy niezbyt rozumieją czym jest kino gatunkowe i język filmowy.

ocenił(a) film na 1
trayleer

To wystarczy, że jakiś film podchodzi pod "kino gatunkowe" i to wystarczy by był tylko z tego powodu dobry? Nie, to nic nie zmienia, film nadal jest gówniany.

ocenił(a) film na 3
meszcz

Obejrzałem dzisiaj film "WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ" i poza niewielkimi zaletami, to praktycznie nie sposób ocenić go pozytywnie.
Sporo tekstów w pierwszej połowie filmu było naprawdę świetnych, co mnie miło zaskoczyło. Poza tym pomysł z alternatywnymi światami, też był ciekawy, czyli na zasadzie co by było gdyby.
Jednak SPOSÓB i POWODY śmierci postaci w tym filmie są tak ABSURDALNE i IDIOTYCZNE, że tego po prostu nie da się usprawiedliwić jakimś czarnym humorem. Czy w tym filmie byli sami mieszkańcy zakładu psychiatrycznego? Tak wyglądało. Banda wariatów w jednym miejscu, którzy zaczęli się nawzajem zabijać czy torturować.
To miało być śmieszne? Czarną komedią ten film jest w niewielkim stopniu.
Dosłownie dno. Julia Wieniawa pokazała się w bieliźnie i udawała seks, ale nawet jak ktoś jest jej fanem, to nie warto tego filmu oglądać.
3/10

meszcz

Tak! fajnie, że w końcu dostaliśmy coś co nie jest komedią romantyczną. I co? To od razu powoduje, że mam dać mu 10?

ocenił(a) film na 9
meszcz

Polacy na wszystko narzekają, na siebie samych najbardziej, taka mentalność. Zgadzam się z Toba, film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
Arleta_Kolakowska

Film ma dobre niektóre sceny i teksty, ale ogólnie bardzo dobry to jest film 365 DNI.

ocenił(a) film na 8
meszcz

Ująłeś to perfekcyjnie !

ocenił(a) film na 2
meszcz

Przecież ten film to kompletna zrzyna z amerykańskiego kina dla nastolatków klasy B. Żenada.

ocenił(a) film na 7
meszcz

Nie wiem czego spodziewali się ludzie, włączając ten film. Ja się nastawiłam na porcję żenady, śmiechu, absurdu i krwi. Jak dla mnie było za mało krwiście, ale nie mogę powiedzieć, że źle się bawiłam.
Całość wyszła całkiem fajnie. Kilka minusów za to, że trochę nudnawo było momentami no i spodziewałam się więcej krwi. To mnie trochę zawiodło. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones