PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757223}

Wszystkie nieprzespane noce

All These Sleepless Nights
5,5 15 650
ocen
5,5 10 1 15650
6,3 32
oceny krytyków
Wszystkie nieprzespane noce
powrót do forum filmu Wszystkie nieprzespane noce

Film wygrywa nagrody, jest zauważany na zachodzie, a na Filmwebie oprócz tytułu nic nie ma :/
Wklejam co znalazłem na temat filmu:
"A new era is coming, and Warsaw stands uncomfortably at its edge. Art school classmates Christopher and Michal, on the precipice of their own coming of age, restlessly roam their city's streets in search of living forever inside the beautiful moment. Never content with answers, they push each experience to its breaking point, testing what it might mean to be truly awake in a world that seems satisfied to be asleep." IMDB

ocenił(a) film na 10
cinek_1988

Na filmwebie oczekiwanie na zaakceptowanie nowych materiałów trwa całe miesiące. Odechciewa się cokolwiek dodawać. Do niedawna nie było nawet tego "tytułu" (wiem, bo chciałam dodać do "chcę obejrzeć"). Podstrona filmu została stworzona chyba dopiero dzisiaj, kiedy już wszystkie media rozpisały się o wygranej w Sundance.

mota

Kiedyś stary filmweb to była strona, a teraz fora mega nieczytelne, grafika strony przekombinowana i tylko najważniejszego brak- aktualizacji i informacji o filmach. Wstyd

Marcyy

Zgadzam się. Filmweb zszedł totalnie na psy.

sweet_anger

Jak kogoś interesuje, tu jest zwiastun produkcji, zresztą bardzo fajnie zrobiony: http://www.indiewire.com/article/watch-exclusive-all-these-sleepless-nights-clip -teases-sundances-most-unconventional-documentary-20160120

mota

wygląda to tak - dodających jest niezbyt wielu, można dodawać tylko 1 tytuł dziennie, więc coraz więcej filmów na FW po prostu brak, bo znacznie więcej ich powstaje niż jest dodawanych - że nie wspomnę już o starociach i awangardzie, których brakuje całe setki; poza tym - durnota sięga zenitu, żeby wraz z wprowadzanym filmem OBOWIĄZKOWO nie wprowadzać reżysera (twórcy) jeśli jest znany i zostają takie "sieroty" no name - ja np. mam niesprawdzone kontrybucje dodane w kwietniu 2015 i to Scorsese'a (sic!) - kiedy oni chcą to uzupełnić???... })

ocenił(a) film na 8
cinek_1988

Premiera filmu będzie na jesieni w Polsce.

ocenił(a) film na 1
pustakapusta

Film beznadziejny to i mało informacji o nim.... zblazowana młodzież, żadnych wartości, dialogów, przesłania. Jedyne co udało im się pokazać to to,że ludzie potrzebują dobrej terapii u psychoterapeuty bo od tych imprez popadają w depresję.

ocenił(a) film na 7
cinek_1988

Po ten film nie jest z uniwersum Marvela :D

cinek_1988

Już dawno ludzie przenieśli się na IMDB

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones