PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11799}

Wszystkie psy idą do nieba 2

All Dogs Go to Heaven 2
7,3 11 410
ocen
7,3 10 1 11410
Wszystkie psy idą do nieba 2
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba 2

Nie spodziewałem się tego ale przyznaję że ta podoba mi się bardziej niż poprzednia. Sam nie wiem czemu. Może dlatego że uwielbiam wątki miłosne, a szczególnie w bajkach. Poza tym pierwsza część była trochę za bardzo mroczna i obskurna. No i zakończenie też wydaje mi się ciekawsze.

ocenił(a) film na 7
Rago202

Mi jednak bardziej podobała się pierwsza. A moja ulubiona piosenka to ta o dzieleniu się ( słodkie są te szczeniaczki )

ocenił(a) film na 10
Lady_Brittany

a dlaczego Grymas trafil do nieba????

ocenił(a) film na 7
jestemtwoimojcem

z tego samego powodu co Charlie na początku ;) - tytuł wskazuje ,, WSZYSTKIE PSY idą do nieba ''

ocenił(a) film na 10
Lady_Brittany

yyyyyy.....nie rozumiem:/ to po co Charlie miał swój koszmar? I w ogóle dlaczego?? Miał mniej grzechów od Grymasa to on powinien trafić do piekła......I w ogóle ten diabeł który miał zabrać Charliego do piekła kiedy on żegnał sie z Anna Marie.Uważam tą bajke za arcydzieło ale to źle że głowny winowajca został ukarany dopiero pod koniec drugiej częsci.

ocenił(a) film na 5
Rago202

Dla mnie najlepsza jest pierwsza część. Ta nie przypadła mi za bardzo do gustu, może dlatego że pierwszą część znam od dzieciństwa, więc czuję do niej wielki sentyment, a tę obejrzałam niedawno, nie będąc już dzieckiem. Jednak według mnie to właśnie pierwsza ma swój urok, w tej zupełnie nie czułam klimatu poprzedniej części, wydaje mi się też zbyt dziecinna, jedynka taka nie była.

ocenił(a) film na 5
Rago202

Dodam jeszcze, że nie pasowało mi też przedstawienie Grymasa w tej części. W pierwszej był on groźny i raczej niebezpieczny, a tutaj jakiś taki głupkowaty i niezdarny, co właśnie miało między innymi wpływ na dziecinność tego filmu w moim odbiorze przynajmniej ;)

Rago202

Szczerze?
Uważam, że dwójka jest pod każdym względem słabsza, gorsza od oryginału.
Mamy tu do czynienia ze słabą animacją, słabym scenariuszem i fabułą, pełnymi nielogiczności. Np. zniknął róg i jednocześnie zniknął Grymas, nasza dwójka spotyka Grymasa na ziemi, nie ma żadnych pytań i nie łączy jego osoby ze zniknięciem rogu.
Wątek miłosny też jest dziwny, bo nasza para zakochuje się w sobie ni stąd ni zowąd, a przecież Charlie nie wzbudzał zaufania u Sashy, a tu: bum! Miłość.
Na plus piosenka "I Will Always Be With You" i happy end, który jednak powinien nastąpić już w oryginale i byłoby ok. Niestety, kontynuacja w niczym nie dorównuje oryginałowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones