PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 189
ocen
7,0 10 1 91189
6,3 24
oceny krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Film jest rewelacyjny!!! Mateusza Kuścikiewicza zagrał genialnie!!!

nastkaa17

*Kościukiewicz

ocenił(a) film na 7
nastkaa17

A no właśnie ja po nim trochę więcej się spodziewałem i trochę mnie akurat rozczarował. Były dobre sceny, może to wina scenariusza, ale były momentu w którym jego Janek - ograniczał się do "no".
Za to Gierszał bardzo fajnie, bardzo.
"ZOMO"

nastkaa17

Mnie także film oczarował. Zapraszam was do dzielenia się opiniami na temat Wszystko, co kocham (i nie tylko!) na moim blogu: http://movielicious.bloog.pl/

ocenił(a) film na 10
NataliaAna

Film rewelacyjny. Obejrzałem go z wielkim wzruszeniem. Ten film również jest o mnie. Miałem wtedy 18 lat(rocznik63), mieszkałem w małym miasteczku na osiedlu obok koszar, mój ojciec był wojskowym. Grałem w kapeli podobnie jak bohaterowie filmu w piwnicy, garażu. Piliśmy wino i kochaliśmy dziewczyny. Taka była rzeczywistość, to był cały nasz świat i ten film po prawie 30 latach przypomniał mi o tym wszystkim. Cieszę się, że doczekałem się takiego filmu który oddał atmosferę tamtych dni. Wreszcie bez patosu!! Obejrzałem ten film razem z trojgiem moich dorastających dzieci.

ocenił(a) film na 7
nastkaa17

film jest rzeczywiście doskonale wykonany pokazuje wiele przemyśleń jak w TULIPANACH nie jest to film dla prymitywnych ludzi w tym trzeba zrozumieć emocje płynące z tego filmu u mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones