PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 203
oceny
7,0 10 1 91203
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

a Wszystko co kocham 40 tyś, chyba ludzie się pomylili, mam nadzieję , że to się zmieni w następny weekend

ocenił(a) film na 10
dawid2385

ludzie poszli na ciacho, bo grały 'polskie gwiazdy' które się zbłaźniły ;/
no a wszystko co kocham jeszcze nie ma jeszcze w wielu kinach, no ja przynajmniej jeszcze czekam w Opolu...

ocenił(a) film na 7
dawid2385

Ciacho to komercha, spodziewałeś się że wynik będzie inny bo ja wręcz przeciwnie, 170 do 1, to i może.

ocenił(a) film na 7
_MasterPain_

dochody z ciacha idą na Wielko Orkiestre Owsiaka.to pewnie dla tego...nawet moja koleżanka z klasy ,która rzadko chodzi do kina poszła dla tego.

ocenił(a) film na 8
dawid2385

nie narzekać tylko zaganiać ludzi do kina na Wszystko co kocham :) niech wreszcie w Polsce dobry film=kasowy hit!

ocenił(a) film na 8
dawid2385

no szkoda ze tylko 40tys
łudzilam sie ze bedzie gdzies okolo 60tys
tyle plakatow na miescie...
no ale coz ja i tak sie wybieram jeszcze raz w ten weekend

dawid2385

to też zależy od promocji i od znanych nazwisk w filmie. niestety tak już jest, że lepiej schodzi to co bardziej znane i promowane. a może to i dobrze? niech ci nabierają się na "Ciacho" oglądają badziewie, a my, którzy znamy się na kinie oglądajmy lepsze filmy ;D uprzedzam, że nie oglądałam jeszcze "Wszystko co kocham", ale do kina się wybieram, a na taki shit jak "Ciacho" w życiu bym nie poszła. Te same gwiazdeczki w każdej debilnej polskiej komedii, durne reklamy, film nastawiony na zysk.

użytkownik usunięty
dawid2385

Może to dlatego, że nie każdy ma możliwość wyboru. Na przykład na dwadzieścia trzy miasta, w których są kina Helios, w dwudziestu dwóch leci "Ciacho", a "Wszystko, co kocham" w sześciu. Mam nadzieję, że taki jest między innymi powód, nie umiem znaleźć innego wytłumaczenia, dlaczego tłumy wybierają "Ciacho" mimo zgodnych i jednoznacznych recenzji negatywnych.

dawid2385

Gdyby dystrybutor wybulił na reklamę tyle kasy na Wszystko co kocham co kolesie od Ciacha to film miałby 2 razy większą widownię niż Ciacho. Reklama robi swoje!!!!! Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones