PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 203
oceny
7,0 10 1 91203
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Genialny film. Łyk świeżego powietrza w zalewie TVNnowskiej szmiry.
Niestety nie dla wszystkich. Ludzie za młodzi lub za starzy nie wchłoną filmu w całości, a dopiero wchłonięty w całości objawia pełnię smaku.To film dla dzisiejszych 40-45latków.
Nie mam słów - przez dwie godziny cofnąłem się w czasie w moje najlepsze lata - chłonąłem każdą minutę filmu i cały czas myślałem tylko "żeby się jeszcze nie skończył.
Jak on (Jacek Borcuch) to zrobił, że wszedł w moja głowę i pokazał kamerą moje wspomnienia! Nie zgadzam się że bohaterowie są za grzeczni - klną , pija wino i palą papierosy, po za tym to nie miały być łobuzy ale dzieci z normalnych domów - bohaterowie trafieni w dziesiątkę ! Dzięki Ci Jacku, że miałeś odwagę zrobić taki film. To co wydobyłeś z aktorów to majstersztyk, to jak dobrałeś aktorów to majstersztyk !Tak bardzo się cieszę, że nie zobaczyłem Julii Kamińskiej lub Tomasza Karolaka - dzięki Ci Jacku.
Można czepiać się detali jak zawsze - ja chcę żeby ten film - jego klimat i "zapach" tamtych czasów zostały na długo w mojej głowie, a film trafi na najwyższą półkę w mojej domowej kinoteczce. Perła, uczta kinomama ! - par excellance !

Piotr 38-latek z Warszawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones