PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 203
oceny
7,0 10 1 91203
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

Trochę się zawiodłem.

użytkownik usunięty

Poszedłem na ten film z nadzieją, że naprawdę ujrzę uczucia. Że będzie można znowu odczuć atmosferę tamtych lat. Jednak film nie ma żadnej atmosfery. Kilka scen jest fajnych, i mimo, że w filmie jest muzyka, miłość, zawód, gniew, ból itp to jest tego za mało. Nie przeszkadzały mi przekleństwa, bo to byłby dopiero nadęty film, gdyby młode chłopaki mówiły 'kurcze' albo 'głupi jesteś'. Jednak jak dla mnie na taki film trochę za dużo gołych scen. Scena seksu oralnego już nie była potrzebna. Ponadto, historia jest na siłę. Co do muzyki nic nie mam, ale chłopaki jakieś takie nie punkowe były. Wychodziłem z kina z potwornym niedosytem. Liczyłem na film z pompą. Po raz kolejny jednak przekonałem się, że nie ma co liczyć na filmy promowane przez TVN.

Dla widzów 18- polecam, jeśli interesuje ich tematyka. Jednak tym, którzy wtedy żyli i idą jakoby przypomnieć sobie dawne lata zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 8

z jednej strony się zgodzę, owszem, pewien niedosyt po skończonym seansie można było odczuć, natomiast i tak uważam, że jak na polską produkcję jest to film bardzo dobry, a nie kolejne 'dzieło' z serii komedii romantycznych.

dokładnie - niedosyt.
czekałam na ten film, ogólnie przyciągał mnie tematyką- muzyką, czasami i klimatem. jednak, jestem bardzo rozczarowana, czuję wielki niedosyt, czegoś naprawdę bardzo ważnego zabrakło w tym filmie

ocenił(a) film na 7

Film dobrze pokazał zawiedzione nadzieje, przerwaną przez stan wojenny i donos trepa przygodę 16-latków z muzyką i miłością.Szkoda natomiast, że nie wykorzystano znanej punkowej muzyki z tamtych czasów.Klimat O.K.,dzięki plaży taki trochę zadumany.

Niestety Polacy ostatnio nie potrafią zrobić nic dobrego, w ciągu ostatnich kilku lat nie widziałam nic fajnego w kinie, kto wie może się w końcu doczekam:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones