PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498675}
7,0 91 203
oceny
7,0 10 1 91203
6,4 25
ocen krytyków
Wszystko, co kocham
powrót do forum filmu Wszystko, co kocham

szedłem z nastawieniem, że film chociaż otrze się o kunszt Barańskiego z "Nad rzeką, której nie ma". No nie otarł się... Może pośladkiem.
Szedłem na film pełen nadziei, bo to bardzo moje klimaty, ten czas, ten punk, ta radość wewnętrzna i czas walki stanowojennej.
I dostałem to wszystko, ale bardzo po trochu, bardzo po kawałku, bardzo rozprute wewnętrznie...
i ta miłość taka nawet nie_taka chyba...

ale ma ten film coś, czego nie ma żaden polski film

ma Chyrę_Ojca takiego, jakiego każdy chciałby mieć.
i na tym możemy oprzeć kult.....

Chciałbym takiego ojca_nieuczesanego_grzebieniem_ręką_tylko...który nawet nie wiedział, że ktoś wie...

Mało muzyki. TEJ muzyki. Nie można robić filmu z zespołem Punk-Rockowym, a w tle dawać jakieś... smętki...
i wina mało
i piwa
no fakt - jarają wszyscy max

i Wagon kolejowy - no taki potencjał...
a
esbek nie przysłał na impre w szkole innych esbeków, tylko sam w mundurze się stawił
no_o_sob_li_we....

dziwny film... jakbyśmy liznęli temat

ocenił(a) film na 5
bobovsky

wyszedlem z filmu z tym samym wrazeniem.. uwaga o SB na koncercie jest bardzo sluszna... tak nie bylo...
watek z tym m SB-ekiem jest w ogole mocno naciagany
moim zadniem problem polega na tym, ze rezyser zatrzymal sie wpol drogi. ostawil na szczersoc wspomnie,
ale wepchnal je w strukture dramatyczna, ktra jest prostym schematem (on armia, ona Solidarnosc) i zostalo
to zrobione nieco nieudolnie...
ale cos scisnelo mi sie w gardle podczas sceny kncertu w koszalinie - tam bylo cos i tylko dla tej sceny
oceniam ten film pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones