PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30495}

Wszystko dla miłości

It's All About Love
6,0 2 006
ocen
6,0 10 1 2006
Wszystko dla miłości
powrót do forum filmu Wszystko dla miłości

Chopek od manifestu dogmy - Vinterbrg - mo w obsadzie Seana Penna, Claire Danes i Joaquina Phoenixa, ale niy mo scynariusza. Co robi? Mimo wszysko kryńci... Poetyka ónirycznego thrillera science-fiction (czyli dziwy i niylogiczności) niy wystarczo. Podobno tyn chop pisoł (akurat...) ta historia dwa lata - ale coś mi sie to niy widzi. Marny film - ani ambitny, ani kómercyjny - ino kiepski.

ulubione

szanuję za oryginalny image, bądź pochodzenie.

użytkownik usunięty
ulubione

Zgadzam się - marność z niego wyłazi wszystkimi otworami. Reszta (materiał poza dziurami) grubymi nićmi szyta, na siłę udziwniana; choć jestem zwolenniczką psychodelii i surrealizmu w kinie, o ile reżyser potrafi się nimi posłużyć, to ten film jest badziewny, jak mało który. Nie dość, że nudny, to pretensjonalny. Błe.

użytkownik usunięty
ulubione

Hmm, jak dla mnie film pełen świeżości, ciekawy i motywujący do myslenia, choć owszem chwilami trudno załapać o co chodzi rezyserowi. No i fajnie się wyłapuje polskei akcenty ;-D
A ty dziołcho, lepiej ino idź jakiego szaca wyrwoć, albo kreple i kołocza z rabarbarem robić, a niy filmy tylko oglądoć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones