PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684295}
7,1 214
ocen
7,1 10 1 214
Wszystko o mojej matce
powrót do forum filmu Wszystko o mojej matce

Bardzo osobisty dokument, jaki o Marcie Argerich nakręciła jej córka, Stephenie. Ukazuje codzienne sprawy i skomplikowane relacje w rodzinie dwojga wybitnych pianistów o światowej sławie, Marty Argerich i Stephena Kovacevicha. W narrację "Bloody Daughter" włączono wiele archiwalnych materiałów, także kręconych amatorską kamerą. Ukazują one beztroskie życie się w artystycznym domu wśród nut, popielniczek i niesprzątanych talerzy.

ocenił(a) film na 6
Muszrom

Po obejrzeniu - film bardzo trudno uczciwie ocenić. To "dokument domowy" zrealizowany przez córkę dwóch sław współczesnej pianistyki, kręcony prywatnie i zrealizowany w amatorski sposób. Ciekawy głównie dla fanów muzyki klasycznej lub też dla amatorów dokumentu naturalistycznego, surowego i w minimalny sposób ociosanego w postprodukcji - ot tyle, żeby dał się obejrzeć i nie zatracił intencji twórców.
Rzecz na pewno nie dla wszystkich, wręcz dla nielicznych.

Muszrom

gdzie można zobaczyć ten film? wszędzie go szukam :/

ocenił(a) film na 6
lidokaina

Obejrzałem go w telewizji, na 99% w TVP Kultura, bo tylko ten kanał podejrzewałbym o puszczanie tak niszowych produkcji. Wątpię czy znajdziesz go na jakichkolwiek warezach/torrentach, tym bardziej polskich.
Dodaj go sobie tu na FW do filmów które chcesz zobaczyć, być może uda się trafić jeśli telewizja puści go ponownie ;)

ocenił(a) film na 7
lidokaina

Właśnie leci TVP KULTURA:)

lidokaina

Dziś w nocy na TVP Kultura o 3:30.

lidokaina

Jest tutaj, ale po angielsku : https://www.youtube.com/watch?v=mwiIqNjlfgU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones