PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000681}

Wtargnięcie

Intrusion
5,1 8 912
ocen
5,1 10 1 8912
3,8 5
ocen krytyków
Wtargnięcie
powrót do forum filmu Wtargnięcie

Dlaczego

ocenił(a) film na 5

Dlaczego on właściwie porwał Tą dziewczynę?

ocenił(a) film na 5
s111

Dręczy mnie to samo pytanie... Nie był pokazany żaden motyw. Jej ojciec twierdził, że mu się podobała, a wychodzi na to, że porwał ją tylko po to żeby ją zabić? Myślałam, że może chce żeby ona urodziła mu dziecko,skoro żona jest bezpłodna;-p

ocenił(a) film na 4
aneta_p_91

Mnie dręczy scena z kamerą, kupiła nowa żeby odtworzyć film ze zniszczonej WTF? Jeżeli film został zapisany na karcie sd to po co kupować nowa kamerę ??

Baxt3R

motywu z kamerą również nie pojmuję

ocenił(a) film na 3
baas_

Pewnie chodziło o kamerę na kasety

Baxt3R

W tamtej kamerze był używany chyba jakiś nośnik danych starszego rodzaju który nie pasuje do nowszych urządzeń.

ocenił(a) film na 6
s111

Właśnie też zadaje sobie pytanie po co ją więził ?.I to głupie tłumaczenie do żony,że los dla niej też był niesprawiedliwy,choroba,rak,bezpłodność.Ale co to ma wspólnego z tą porwaną ?

ocenił(a) film na 3
jazdowicz2666

Wydaje mi się, że próbował sugerować, że tak jak ona nie ma wpływu na swoją chorobe tak on nie ma wpływu na to jaki jest, Chyba po prostu film próbował zrobić z niego wariata na koniec, bo jego argumenty nie mają za bardzo sensu.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Chodziło o to, ze ona raka, bezpolodnosci nie wybrała tak jak on tego nie wybrał jaki jest. Nie chce taki być takim czubkiem, ale geny, los wybral to dla niego.

ocenił(a) film na 3
s111

Mówił że to "Pragnienia", które zawsze mial. W trakcie oglądania w sumie myślałem że się nad nią po prostu znęca, ale potem dziewczyna twierdziła, że tylko siedzi z tym kijem. Interpretowałbym to jako, jakąś potrzebe władzy nad drugą osobą (?). On decydowałby jak długo dziewczyna będzie żyła. Ale też jego postać na koniec nie ma za bardzo sensu.

Sir_Timons

Moim zdaniem ma sens. On po prostu się dopiero rozkręcał i jeszcze za bardzo nie wiedział jak do tego zabrać, poniekąd może jeszcze walczył z pragnieniem zabijania, ale jak wiadomo pragnienie zawsze w końcu wygrywa . Kiedy już by zaczął i nabrał doświadczenia wtedy mielibyśmy pełny obraz postaci, coś jakby motyl wykluwający się z kokonu.

ocenił(a) film na 4
s111

Jedynym wytłumaczeniem jest potrzeba kontroli nad życiem tej dziewczyny i jak ktoś już napisał decydowanie o tym jak długo będzie żyła. Jednak wcześniej mówi, że nie wybrał tego, że ma takie 'pragnienie', a trudno to nazwać pragnieniem. Jeszcze gdyby tę dziewczynę wykorzystywał byłby po prostu psycholem, a tutaj nic się kupy nie trzyma. Nie pokazano żadnego motywu.
W ogóle w filmie jest dużo więcej błędów, np. chronologia jest zaburzona. Kiedy Meera kradnie ze skrzynki na listy film dla policji, jest informacja że odbiór przesyłek tylko w środy. Oznaczałoby to, że ojciec dziewczyny (który zginął w trakcie włamania) włożył film do skrzynki zaledwie kilka dni wcześniej, a przecież nie mógł tego zrobić, bo włamanie i jego śmierć była znacznie wcześniej. Nie ma to w ogóle sensu.

ocenił(a) film na 4
Soowka_Ninja

Dlaczego nie ma sensu? Przykładowa chronologia mogłaby wyglądać tak: pierwsze włamanie np. wydarzyło się w piątek, krótko po tym nagrał taśmę dla policji i włożył ją do skrzynki w czwartek, kolejne włamanie mogło nastąpić np. w poniedziałek, a we wtorek zmarł i wtedy też główna bohaterka odebrała jego paczkę więc listonosz nie zdążył jej zabrać.

ocenił(a) film na 4
xo_Dreamer_xo

W filmie szeryf mówi do Meery, że podejrzany zmarł w szpitalu w niedzielę. Przedtem był na intensywnej terapii i w międzyczasie zdążyło mu się polepszyć, musiało więc to wszystko trwać kilka dni.
Poza tym według mnie w filmie jest to tak przedstawione, że minęło znacznie więcej czasu niż tydzień od momentu włamania do znalezienia filmu przez Meerę (jest dużo wydarzeń: po włamaniu widzą się z policją, Henry jedzie do szpitala, Meera rozbija auto, Henry jedzie do szpitala, po czym Meera jest w pracy i dowiaduje się że włamywacz umarł, mimo iż było już z nim lepiej, znowu ma też naprawione auto).

s111

powiedział wyraźnie - "mam, swoje potrzeby; zawsze je miałem".  dla mnie jest oczywistym, co się kryje pod tymi słowami.

s111

Ty mi lepiej wytłumacz jak trzymał tamtą dziewczynę tyle czasu bez dostępu do toalety? W tamtym pomieszczeniu nie było żadnego kibelka.

ocenił(a) film na 6
s111

Zakładam ze jako socjopata czerpał przyjemność z tego ze kontrolował czyjeś życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones