PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11835}

Wyścig śmierci 2000

Death Race 2000
5,8 3 653
oceny
5,8 10 1 3653
5,3 3
oceny krytyków
Wyścig śmierci 2000
powrót do forum filmu Wyścig śmierci 2000

tą niedorzeczność na maksa , a juz końcówka z debilnym monologiem mnie rozbroiła, kilka wpadek , pościgi w przyspieszonym tempie(to już legenda)
głupkowaty stallone i cała masa komicznych rzeczy to wąłnie sprawia ,że film zamęczy każdego:)
mam nadzieję że remake będzie nieźle odjechany , bo pomysł jest świetny tylko wykonanie niestety nie

ocenił(a) film na 5
phil_anselmo

Co prawda widziałem kilkanaście lat temu, ale się zgadzam z tobą co do joty. Może nie jest to 1 z pierwszych moich filmów ale 1 z pierwszych w kolorze na wideo marki aiwa. oj pamiętam radość jak po komunii w domciu pojawił się kolorowy telewizor i ... wideo! to było coś, death race 2000, jaja na patyku, krwawy sport itp. eh młodość młodość i ambitne kino, tak bardzo rozwijające psychikę człowieka, piękne czasy.

Legendarny film, chociaż dokładnie w niczym nie zasługuje na więcej niż 3/10... no może poza efektami specjalnymi :) to jako całość 8-meczka jak najbardziej zasłużona. Po prostu ma coś w sobie.

Wypisałem się to lecę oglądnąć. Na dzień kobiet jak znalazł.

ocenił(a) film na 4
toskrzyneczka

No film słaby ale daje 4 ze wzgledu na Stallona

phil_anselmo

i oceniles go na 2???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones