PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11809}

Wybrzeże Moskitów

The Mosquito Coast
7,0 8 035
ocen
7,0 10 1 8035
6,8 4
oceny krytyków
Wybrzeże Moskitów
powrót do forum filmu Wybrzeże Moskitów

Dla mnie tutaj Harrison Ford świetnie zagrał film na pewno nie przeciętny i naprawdę daje
do myślenia.
Może trochę przesadzam z tą najlepszą rola bo jeszcze był Świadek i Frantic(celowo nie
biorę pod uwagę jego mega hitów jak Poszukiwaczy zaginionej Arki czy Gwiezdnych wojen
bo bohatera pozytywnego chyba każdy aktor potrafi zagrać i jest to najłatwiejsze)
Może Wybrzeże moskitów nie jest najlepszą jego rolą ale na pewno inną i oryginalną nie
pasującą do tego aktora.Lubię bardzo ten film i nawet nie wiem dlaczego lubię do tego
filmu wracać.

entregado

Najlepsza rola Forda, to "Blade Runner", synku, "Blade Runner" :)

gorniasz

Synku ty za młody nie jesteś czasem na takie teksty synku(W Balde Runer móglby zagrać każdy znany aktor taką rolę, natomiast w Wybrzeżu było coś oryginalnego i według mnie Ford był doskonały.

ocenił(a) film na 7
entregado

Tak, bo to film o tym co Indy powinien robić na emeryturze. A nie szukać czaszek z kryształu.

harald807

Nie wiem czy to najlepsza rola, do tego się nie mieszam. Jak każdy sławny aktor, Ford jest kojarzony z rolami które w sumie nie różnią się niczym, taki przystojny przystojny cwaniaczek, zły chłopiec, a właściwie facet, który ogólnie jest pozytywnym bohaterem. Tu można zobaczyć go z zupełnie innej strony; wreszcie. Naprawdę można nienawidzić jego postaci. Te dzieci powinny były go zjeść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones