PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288607}

Wyjście

Exit
6,1 2 679
ocen
6,1 10 1 2679
Wyjście
powrót do forum filmu Wyjście

"Cztery na dziesięć".

użytkownik usunięty

Więcej dać od siebie nie mogę. Jak dla mnie: film co najwyżej przeciętny. Spodziewałem się, mimo wszystko, czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 4

Sie podpisuję. Do tego dochodzi słaby, nieprzekonujący scenariusz i Hollywood w najprostszej linii, a nie tego oczekuję po Skandynawii.
Uwaga: trochę spojler - 4 za zaskakującą końcówkę.

ocenił(a) film na 7

Przeciętny film dla mnie dostaje 5/10, 4 daje słabym, 3, bardzo słabym, 2 beznadziejnym a 1 toż to w ogóle nie film - żadko wystawiam, bo w każdym coś znajde pozytywnego.
A poza tematem, dla mnie film dość ciekawy, choć niezbyt jasno pokazany, co może być plusem, ale musiałem kilka scen jeszcze raz obejrzeć, zęby w pełni załapać tą intrygę no i 1 punk do oceny daję za klimat, który w filmie był naprawde bardzo dobrze zrealizowany - ogólnie polecam 7/10.

ocenił(a) film na 3

Witaj w klubie, dziwi tylko brak krytycyzmu innych co dają notę wyżej, takich filmów jest na pęczki

użytkownik usunięty
armarange

Nie zmienię swojego zdania wypowiedzianego kilka lat temu... :) Jak sięgam pamięcią, to film prawie w ogóle mnie nie przekonał... Powiem krótko: lepsza jego "reklama" od zawartości, jakości... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones