PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852253}

Wyjdź za mnie

Marry Me
5,9 11 637
ocen
5,9 10 1 11637
4,9 10
ocen krytyków
Wyjdź za mnie
powrót do forum filmu Wyjdź za mnie

Notting hill w czasach instagrama i tik toka czy jednak paździerz? Co myślicie ?

ocenił(a) film na 4
LittleGatsby

W czasach czego?

ocenił(a) film na 3
LittleGatsby

Niestety, bliżej paździerzy niż filmu Notting Bill. JeLo to nie Julia Roberts

ocenił(a) film na 5
LittleGatsby

nie do końca paździerz bo ogląda się względnie przyjemnie, i jest to komedyjka skrojona na 20-25 lat temu, niestety cała ta otoczka mediów społecznościowych i smartfonów jest bardzo irytująca, przynajmniej dla mnie jako osoby starszej

nie jestem fanem Lopez, ale też przyznaję że w tym formacie jej zawsze do twarzy, Wilson spoko gość, tutaj trochę nie miał czego i gdzie zagrać, dosyć sztywna rola

zabrakło trochę serca, wszystko trochę suche, sam pomysł facet-kopciuszek jakoś się sprzeda ale takie rzeczy widziało się już w znacznie lepszym wykonaniu, np. "Narzeczony mimo woli"

ocenił(a) film na 4
LittleGatsby

Niby wszystko jest, ale wieje nudą. Lopez straciła świeżość (mimo niewątpliwej urody odmładzanie się na siłę i odrywanie problemów nastolatki drażni), Owen gra, ale nie ma czego zagrać, irytujące nadawanie ogromnego znaczenia mediom społecznościowym i młodocianym fankom (ale chyba Lopez tak żyje). Generalnie piękne obrazki, kalki z innych filmów, nuda.

ocenił(a) film na 2
LittleGatsby

beznadzieja. zdecydowanie za wysoka nota.

ocenił(a) film na 4
LittleGatsby

Paździerz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones