PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852253}

Wyjdź za mnie

Marry Me
5,9 11 415
ocen
5,9 10 1 11415
4,9 10
ocen krytyków
Wyjdź za mnie
powrót do forum filmu Wyjdź za mnie

Przyjemny w odbiorze

ocenił(a) film na 7

Nie znajdziemy tu oczywiście nie wiadomo jakiej głębi, ale nie ma też niepotrzebnego przedłużania filmu i dennych dialogów.
Sporo śmiesznych momentów.
Byłam z partnerem i nawet on stwierdził, że było spoko. Nie miał tego uczucia żenady, jak po większości nowszych komedii romantycznych. Ot, ciepła historia o dwójce dojrzałych, samotnych ludzi.

Ann01

Głębią bym tego nie nazwała, ale na pewno ten film ma jakiś logiczny przekaz. Gdyż większość rzeczy, które wypowiada postać odgrywana przez JLo mają sens. Chęć niepoddawania się, ba! nauka na własnych błędach czy pragnienie niewchodzenia dwa razy do tej samej rzeki, czy inne mądrości, które w filmie padły, których niestety nie jestem w stanie przytoczyć. Ogólnie scena pierwszego wywiadu Kat i Charlie'go to taka bomba, że zdecydowanie mogę powiedzieć, że to była jedna z moich ulubionych scen, bo była mądrą i szczera na tyle, że aż się ze znajomymi nie spodziewaliśmy. Nawet już pomijając przekaz, to relacje (przynajmniej dwójki głównych bohaterów) są bardzo dobrze napisane - w porównaniu do innych komedyjek romantycznych, które wychodzą w tych czasach. Fakt, że jedno drugiemu dawało czas i wsparcie podczas spełniania marzeń/codziennych czynności czy pracy, albo ich rozmowy telefoniczne - były po prostu pełne szacunku i zrozumienia do drugiego człowieka. Jasno widać, że są to dojrzali ludzie, a nie jakieś nastolatki czy kryzys wieku średniego. Niech ludzie mówią co chcą, ale dla mnie jest to jeden z lepszych rom-com'ów ostatnich lat. Relacje międzyludzkie przedstawione są w dość realistyczny i ludzki sposób, a nie jakaś totalna płaszczyzna jak to bywa w takich filmach, soundtrack jest super, kostiumy Kat na scenie również. Istniejące minusy szybko idą w niepamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones