PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623743}

Wymarzony luzer

Geek Charming
6,2 14 225
ocen
6,2 10 1 14225
Wymarzony luzer
powrót do forum filmu Wymarzony luzer

Mimo tego że ten film jest filmem Disneya uwielbiam go . Oglądałam go 18 razy i cały czas
nie mam dosyć . Mam 13 lat ale i tak lubie filmy disneya takie jak " Wymarzony luzer " , "
Boska przygoda Sharpey " , " HSM 1 - 3 " . FILM JEST SWIETNY

macia6153

Nic dziwnego, takie filmy sa tworzone dla trzynastolatek.

Anjuliee

Święta racja.

ocenił(a) film na 8
Anjuliee

A ja mam 16 lat i jestem chłopakiem, ale uważam że z całego Disneyowskiego gówna ten jest jeszcze fajny. Mam młodsza siostrę, więc kojarzę prawie wszystkie filmy Disneya i ten mi się nawet podobał.

ocenił(a) film na 4
macia6153

Dorośniesz, to zrozumiesz jakie to gówno.

ocenił(a) film na 10
JizzyBones

Ja mam 20 i uważam go za rewelacyjny. I nie mówcie , że jestem nie dojrzała głupia czy jakaś tam bo uważam inaczej niż wy . Po prostu film jest prawdziwy i życiowy, każdy kiedyś stawiał się po któreś stronie wie że życie jest jak film , bo życie pisze scenariusze a inni je reżyserują . Dla nie kumatych - Nie uważam że to pisany przez życie czy coś, ale posiada humor który mnie wkręcił i daję nadzieję że wszystko jest możliwe. A zawsze znajdą się jakieś nadęte panienki , które będą twierdzić , że jest inaczej i to filmy dla dzieci. Jeśli oglądasz taki film i tak uważasz to znaczy że nie masz pewnej dziecięcej wrażliwości , który powinien mieć każdy;) ja będę myśleć dalej swoje i jeszcze jedno , nie warto patrzeć na opinie innych tylko mieć swoje zdanie i oglądać to co ci się podoba .

ocenił(a) film na 3
TrefnaPanna

Nie jesteś głupia. Gdyby każdy miał taki sam gust to na świecie byłoby nudno... Częściej lubią ten film nastolatki, bo to do nich jest skierowany i puszczany na Disneyu lecz ja np. uwielbiam Sky High z Disneya i też nie jestem głupia, ale ja po prostu lubię takie gatunki. BGdyby film był na np,. TVN to więcej osób uważałoby, że przyjemny itd. Gdyby każdy był fanem np. Gwiezdnych Wojen na świecie byłoby strasznie głupio. To że lubisz film inny niż inni nie znaczy, że jesteś inna. Całkowicie cię rozumiem...

ocenił(a) film na 7
macia6153

Masz 13 lat wiec wiadomo ze zachwycasz sie filmem tego typu bardziej niż ktoś starszy jednak ja mam 20 i uważam że film jest naprawdę dobry. Wiele ludzi uważa to z shit z powodu złego nastawienie do niego tylko dlatego ze Disney wyprodukował wczesniej serial Hannah montana gdzie polska mlodzez juz troche bardziej dojarzał uznała go za kiepski żart. Ja osobiście nie mam nic do Hanny Montany. A Disney'a bardzo cenię, uważam ze niektore filmy są gorsze inne znów lepsze a Wymarzony Luzer zalicza sie zdecydowanie do lepszych. Jak by na to nie patrzec przedstawia nam prawde wiec jak dla mnie jest dobry :D ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones