PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851011}

Wyprawa na Księżyc

Over the Moon
6,0 9 294
oceny
6,0 10 1 9294
5,0 3
oceny krytyków
Wyprawa na Księżyc
powrót do forum filmu Wyprawa na Księżyc

Piękna wartościowa baśń która uczy innej kultury, emocji i tego że czasami mamy prawo odczuwać niechęć dfo osób które mają zastąpić kogoś nam najbliższego. są jedynie 2 rzeczy które obniżają 2 oczka film .

- Po co ja sie pytam wciskać tu tyle piosenek i to niektóre coś a`la pop.
- To serio doprowadziło mnie do szoku czy produkcja filmu serio myślała że widzowie nie skojarzą tych ptaków z Angry Birds?

ocenił(a) film na 10
filmmaniak_3

Ad. 1 to leży w kulturze azjatyckiej - pieśni i pioseknki, ktore akurat mi i moim córkom bardzo się podobały ad. 2. Szczerze nie zwróciłam uwagi na to, ale to też w chińskiej kulturze , że lubią co nieco skopiować ale tak dobrze zrobionej i poruszające kwestie utraty bliskiej osoby i znalezienia ukojenia w tym wszystkim, nie zamykania się na innych i odszukania w tym wszystkim miłości to piękna sprawa i piękny film... Lepiej bym tego nie wytłumaczyła dzieciom...

ocenił(a) film na 4
filmmaniak_3

Piosenki w bajkach raczej nie są niczym zaskakujące, zwłaszcza w takiej konwencji (typu pop). Mnie bardziej ubodło nazywanie księżyca gwiazdą (sic!) itp. Poza tym niektóre zachowania głównej bohaterki były dla mnie niezbyt i w ogóle jakieś bez związku przyczynowo-skutkowego , ale to już chyba starość :D

filmmaniak_3

Ja tutaj widzę nie tylko Angry Birds.
- mały wkurzający brat - Odlot
- porastanie księżyca trawą - Vaiana Skarb Oceany

ocenił(a) film na 7
pyra99

Co?

ocenił(a) film na 9
filmmaniak_3

Szczerze? Ja nie zobaczyłem żadnych podobieństw do Angry Birds czy do Odlotu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones