PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470874}

Wyspa strachu

Fear Island
5,9 3 030
ocen
5,9 10 1 3030
Wyspa strachu
powrót do forum filmu Wyspa strachu

Reżyser zdecydowanie miał pomysł na fabułę i mi się osobiście bardzo podobał. Film na
pewno obejrzę jeszcze raz, tylko szkoda, że brak polskich napisów. Nie wiem czemu akurat
tak fajny film nie został przetłumaczony. No nic, może to się zmieni ; )

ocenił(a) film na 7
sendi2

Zgadzam się, naprawdę dobry, ciekawy i wciągający film. A rozwiązanie nawet mnie zaskoczyło, to się ceni :)

ocenił(a) film na 7
sendi2

ogólnie nie taki zły, jak dla mnie to ostatnia scena uratowała wszystko

ocenił(a) film na 7
sendi2

gdzie można znaleźć ten film?

justa1721

Jeżeli interesuje Cię oglądanie filmu w języku angielskim to możesz obejrzeć go np. tu: http://skylo.me/vv.php?Id=635d6ac5890c766cfddd67b3e0bafab2 . A jakby były jakieś problemy to możesz do mnie napisać : )

ocenił(a) film na 7
sendi2

właśnie szukam wersji z lektorem pl ewentualnie napisami:)

justa1721

no to życzę powodzenia :D

sendi2

Nie wiesz to nie bredź wystarczy znaleźć Fear Island 2009 PL PDTV X264-JuNiQr i jest z lektorem .

WARIACIK

Z tego co widzę film został dodany 30 marca. Ja napisałam swoją wypowiedź przed jego wstawieniem, więc jakim cudem mogłam wiedzieć o jego istnieniu? Poza tym, czy ja powiedziałam, że go nigdzie w wersji polskiej nie ma? Najzwyczajniej w świecie życzyłam powodzenia, bo sama szukałam dość długo tego filmu z napisami czy z lektorem.. bez efektów. Mimo niepotrzebnego komentarza z twojej strony, dzięki

sendi2

Nie ważne ,ja nie wiem kiedy został dodany film bo nigdy do końca nie można być pewnym kiedy był zrobiony Rip,na jednej stronce mógł byc dodany 30-go a na innej tydzień wcześniej zwłaszcza ,że ludzie przewalają wszędzie . Ja znalazłem od razu ,być może stąd taki komentarz pozdrawiam.

sendi2

zgadzam się. dobry lekki slasher w sam raz na sobotni wieczór! można się rozerwać, głupota scenariusza nie razi po oczach, aktorstwo też może być, polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones