PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778143}

Wywiad z Bogiem

An Interview with God
5,8 1 441
ocen
5,8 10 1 1441
Wywiad z Bogiem
powrót do forum filmu Wywiad z Bogiem

2/10

ocenił(a) film na 2

Ocena: 2/10
https://www.filmweb.pl/film/Wywiad+z+Bogiem-2018-778143
Dziennikarz z powojennymi przeżyciami i podupadającym małżeństwem podejmuje się wywiadu z gościem, co twierdzi, że jest Bogiem.

Beznadziejnie i nielogicznie opowiedziana historia. W pierwszym wywiadzie "Bóg" proponuje, że zaraz zapali się krzak niepodal, a dziennikarz mówi coś w stylu "nie, jedziemy dalej z wywiadem", a potem przez 3/4 trwania filmu narzeka na brak twardych dowodów zmagając się z własną utratą wiary. What the kurna fukc?

ocenił(a) film na 9
pachomir

Według mnie ma to pewien sens. Taki, że ludzie są bez sensu, nie są idealni. Wyobraziłem siebie w tej samej sytuacji i chyba zareagowałbym podobnie z myślą "kurcze jak tego dokona to będę mu musiał uwierzyć, a jak nie to koniec z wywiadem i fajną zagadką", a później bym żałował, że nie poprosiłem o znak. Ludzie są dziwni.

pachomir

Oczywiście, że ma to sens.
Zwyczajnie nie każdemu mogą się podobać filmy nieprostolinijne i nieco skomplikowane.

ocenił(a) film na 7
pachomir

Jakby ten krzak sie zafajczyl dalsza część filmu nie miala by sensu. Tak samo jest z wiara, jakakolwiek, gdy coś wiesz to nie wierzysz tylko stwierdzasz istniejący fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones