PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409706}

Wyznania mordercy

The Iceman Interviews
7,6 2 881
ocen
7,6 10 1 2881
Wyznania mordercy
powrót do forum filmu Wyznania mordercy

Oglądałam to raz i ściągłam sobie ten wywiad słuchałam też raz .. i kurde nadal nie mogę się nadziwić, że on nic nie czuł zabijając ponad 200 osób.. No było nie normalne, ale cóż musiało się to tak skończyć, a wszystko przez tą patologie rodzinną.

ocenił(a) film na 7
AiShiteru

To nie prawda ze nic nie czuł, nie wierze w to. Musiał odczuwać satysfakcje, przyjemność z tego co robił inaczej nie strzelałby do ludzi dla zabawy.

ocenił(a) film na 8
Lukash

A jaki by miał w tym interes żeby kłamać. Gość odsiadywał dożywocie. Był pogodzony z tym, że do końca życia będzie siedział.

ocenił(a) film na 8
moskal21

mówił, że nic nie czuł, ale chodziło o to, że nie czuł nic szczególnego. Zabijanie było dla niego ulgą, wtedy czuł się lepiej. Jak narkotyk.

ocenił(a) film na 7
Lukash

on nie strzelal do ludzi dla zabawy. traktowal to jako prace a nie hobby.

użytkownik usunięty
lysysloik

Dla gambino owszem dla siebie raczej nie.

lysysloik

Robił to dla szmalcu ale reszta nie rozumie tego i wymyśla ideologię..

AiShiteru

Co w tym dziwnego.To jest socjopata, a tacy nie maja sumienia...

ocenił(a) film na 7
Detoksynator

dupa nie socjopata zwykły morderca ;] płacili to zabijał prosta sprawa
wreszcie sławny zabójca z polskimi korzeniami :-)

damian252

Oczywiście, że morderca, co nie zmienia faktu,ze był socjopatą.
Taa, tez jestem dumny, taraz Polska ;)

ocenił(a) film na 7
Detoksynator

no to duma nas rozpie....a :D

AiShiteru

Pewnie w GTA za dużo się nagrał.

ocenił(a) film na 10
AiShiteru

Uczucia,a emocje to różnica. Kukliński mógł odczuwać coś i na pewno tak było. Tak jak ktoś napisał-mogła być to ulga,uczucia przyjemności czy zwykły dreszczyk emocji. Mówiąc,że nic nie czuł miał zapewne na myśli uczucia moralne + strach,czyli coś,co większość ludzi powstrzymuje przed agresją.

AiShiteru

Przecież on był zabójca na zlecenie, więc zabijał za kasę!

AiShiteru

Poza tym snajperzy jeszcze więcej ludzi zabijają, a potem z nich się bohaterów robi... Żenada.

ocenił(a) film na 8
AiShiteru

Raczej nie przez patologie rodzinną bo nie każdy z takiej rodziny zostaje mordercą po prostu taki był sam z siebie sytuacja rodzinna była zapalnikiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones