PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190288}

Wyznania nałogowej karierowiczki

Confessions of a Sociopathic Social Climber
5,6 2 814
ocen
5,6 10 1 2814
Wyznania nałogowej karierowiczki
powrót do forum filmu Wyznania nałogowej karierowiczki

Film tandetny, dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu. Fabuła - czy ona w ogole w tym filmie byla ? Moze i na koniec filmu mialo byc jakies przeslanie, ale niestety- caly sens filmu gdzies sie zgubil. Naprawde, liczylam na lepszy film, w koncu Jennifer Love Hewitt jest calkiem dobra aktorka. Ale ten film to po prostu klapa !!!

ocenił(a) film na 1
patka_7_15

okropny i seksistowski film.
ani komedia, ani romantyczna : }

6bez6imienna6

Dokladnie. Nawet nie wiemy do jakiego gatunku dodac ten film :P jak dla mnie to naprawde zenada :D strasznie tandetnie i plastikowo wyglada w tym filmie, w ogole- caly film jest przesiakniety plastikiem, tandeta, beznadzieja ... naprawde, bylam zgorszona, ogladajac ten film :P od samego poczatku nie spodobal mi sie ...

patka_7_15

Liczyłam na coś o wiele lepszego. Jennifer jest genialną aktorką, a to była kompletna porażka. W życiu nie widziałam gorszego filmu.. daje 1/10.

ocenił(a) film na 3
Danielleweed

Ja dałam 4/10 za Jenifer.
Miałam pozytywne nastawienie właczając telewizor, myślałam że będzie to wesoła komedyjka na wieczór.Niestety film strasznie nudzący, plastikowy i nieco tandetny, nie było większego przesłania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones