Świetna rada dla fanów horrorów!

Przed obejrzeniem filmu przeczytajcie o czym jest, jeśli nie jest o duchach, tylko o zmutowanych ludziach, czy innych "potworach", to w ogóle go nie oglądajcie, bo logiczne jest, że będzie dużo krwi. A widzicie o czym jest, oglądacie, a potem piszecie, że był obrzydliwy. No nielogiczne. Albo ktoś lubi dużo krwi albo nie. Tylko jeśli ktoś nie lubi, to niech nie ogląda.

Lubię krawe horrory, a nie lubię nawiedzonych domów. I wiecie co? Nie oglądam filmów o nawiedzonych domach. Po co mam oglądać, a potem pisać opinie, że są nudne?

Jeśli ktoś lubi krawe horrory, to ten film mu się spodoba. Proste ;-)

2
 • .... proste !!!! :) mało ludzi to rozumie ! :P pozdro

 • Ja tego nie rozumiem, bipolarna bardzo się angażujesz w wypowiadanie na temat tego filmu!;D. Nie zgadzam się z tym co napisałaś!
  Najpierw proponuje zapoznać się z definicją samego znaczenia pojęcia horror - i nie na Wikipedii chociaż moim zdaniem dobrze jest napisane, a w słowniku co to w ogóle jest ". strach, zgroza, film grozy, gatunek filmowy wprowadzający widza w atmosferę grozy, niepokoju, tajemniczości" - słownik języka polskiego.
  Moje pytanie kto powiedział że w filmie o nawiedzonych domach nie może być dużo krwi czy zmutowanych ludzi??????
  napisałaś " o czym jest, jeśli nie jest o duchach, tylko o zmutowanych ludziach, czy innych "potworach", to w ogóle go nie oglądajcie, bo logiczne jest, że będzie dużo krwi" - ja znam filmy gdzie było dużo ludzików, potworów a rozlewu krwi było bardzo mało!!;D
  Moja opinia jest taka jeżeli ktoś lubi horror niech ogląda wszystkie filmy które są horrorem ! bez wyjątków bo to nie ma żadnego znaczenia!!

 • pozwolę sobie jeszcze w ten sposób to wytłumaczyć: Jeżeli ja lubię ogólnie oglądać horrory jako sam w sobie gatunek to nie interesuje mnie czy są ludziki czy się rżną czy duży krwi, bo to by było bezsensowne szukanie i czytanie o czym film co to jest jeżeli to horror to oglądam bo lubię ten gatunek filmowy i to nie ma żadnego znaczenia. Nie można powiedzieć że jest horror o rżnięciu czy nawiedzonych domach nie ma jakiś takich odmian, horror to horror bez względu na wątek.
  Ale ja tutaj widzę inny problem, piszesz ze nie lubisz wątków o nawiedzonych domach ale może być film o nawiedzonym domu i niekoniecznie będzie to horror!! , to samo ludziki lubisz takie filmy ale może być o czymś takim film ale niekoniecznie będzie to horror. Ja tutaj widzę problem nie o sam gatunek horroru a wątku że ktoś nie lubi np o nawiedzonym domu!.
  Przynajmniej ja to tak odbieram.

  • I masz prawo tak odbierać. Ja wolę przeczytać o czym jest film żeby wiedzieć czego się spodziewać.
   Tak z ciekawości jaki jest film o zmutowanych ludziach "potworach", gdzie nie ma dużo krwi? Żebyś nie myślała, że się czepiam, czy coś takiego, tylko po prostu nie kojarzę

   • Proszę Cię bardzo specjalnie dla ciebie: noc żywych trupów 1968, Kostnica
    (2005), 28 dni później, armia ciemności, białe zombie, mgła, świt, coś 2011, postrach nocy, Jack pogromca olbrzymów 2013, pandorum, Pierścień Nibelungów, wyspa (klony), Labirynt fauna (2006),powrót batmana, piątek 13 - w każdym z tych filmów występują postacie ludzkie określę " zmutowane" i niekoniecznie jest to horror. Jest jeszcze bardzo dużo tylko nie pamiętam dokładnie( co się dzieje we filmie) więc pisać nie będę.

 • w tym filmie nie jest problemem to,że są jedynie mutanci a nie zjawiska nadprzyrodzone. Problemem są kretyńskie sytuacje, durna psychologia postaci (tatuś umarł,a je se usiąde bez emocji i wypije kawke) i totalny brak napięcia,strachu,grozy. Tylko rzeźnia

 • Kocham krwawe horrory, ale ten jest taki durny, że aż go wyśmiać! Krwi faktycznie jest dużo (i w zasadzie tylko dlatego dałem 2), ALE: fabuła bardzo umowna, gra aktorska okropna, długo się rozkręca, przewidywalny do bólu, naciągana logika w w wielu momentach, wizerunek kanibali wręcz śmieszy. Jedyne z czym się nie zgadzam, to ostatnie zdanie napisane przez Ciebie, pozdro :P

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: