PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508550}
7,2 381
ocen
7,2 10 1 381
Yeo haeng ja
powrót do forum filmu Yeo-haeng-ja

popłakałam się !

ocenił(a) film na 10

taki ten film smutny, bardzo fajny, naprawdę warty obejrzenia, na pewno nie stracisz przy nim czasu,
uwielbiam tą aktorkę Kim Saeron, a za tą role... nic ująć... wspaniałe <3

ocenił(a) film na 8
lauriii092

Film niezły, ale w sumie nic specjalnego. Mała dziewczynka zostaje porzucona, i nie może się z tym pogodzić, to tak w skrócie. Lekki dramat, a liczyłem na coś ciężkiego, skoro została i tak czy tak adoptowana, to mogła zgodzić się na wcześniejszą adopcje wraz z jej koleżanką, trochę to dziwne. Wzruszający też nie za bardzo był, jedyne co jest warte uwagi to rola Sae-ron Kim z którą obejrzałem wszystkie filmy, i jest rewelacyjna, pomimo tak młodego wieku już jej wystawiłem 10/10, i to jest jedyna aktorka/aktor której wystawiłem maksymalną ocenę pomimo tak młodego wieku, widać u niej wielki talent i tyle.

ocenił(a) film na 10
lauriii092

Nie popłakałem się ale też oceniłem ten film na 10/10 !!! To już czwarty, po Poezji, Oasis i Bedevilled, znakomity film który udało mi się obejrzeć ostatnimi czasy. Cieszy mnie to bo to co oglądałem przed nimi to absolutna przepaść poza Wbrew regułom. UFF !!! ODETCHNĄŁEM !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones