PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127697}

Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters: Hikari no Pyramid
6,3 635
ocen
6,3 10 1 635
Yu Gi Oh Ostateczne starcie
powrót do forum filmu Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie

ratunku. nic lepszego nie można było wymyślić, tylko to guwno(pisane przez 'u' nie jest wulgarne :))?! Przecie to są pokemony, albo coś takiego!

użytkownik usunięty
radzik__

To jest lepsze to nie są pokemony i nie przeklinaj.www.yugioh.com.Mieszkamw USA

użytkownik usunięty
radzik__

Nie zgadzam się z tym że Yu Gi Oh to pokemony. Czy ludzie którzy się malo znają na mandze i anime(a podejrzewam że ci którzy piszą na ty forum znaja sie dobrze i na anime i na mandze) musza porównywać tak dobrą bajke do beznadziejnych pokemonów?

użytkownik usunięty
radzik__

jeśli chodzi o pokemony - to w niczym one nie przypominają tej wspaniałej karcianki - szczerze, zero znamion podobieństwa....

ocenił(a) film na 9
radzik__

uważam, że jest to bardzo dobry film tylko polski dubbing jest straszny

DraLifer

Nie ogladalam jeszcze z polskim dubbingiem, tylko z niemieckim, a tam Kaiba i Yami Yugi maja zarypiaste glosy XD ( slini sie )

ocenił(a) film na 2
radzik__

dla mnie osobiście cały ten film jest porażką (a przynajmniej pierwsze pół godziny, bo tylko tyle wytrwałam), ale polski dubbing to już w ogóle jakieś nieporozumienie...

ocenił(a) film na 10
radzik__

sam jestes pokemon!! to jest yugi oh ekstra to jest nie znasz sie!! nigdy w to nie grales??

radzik__

Hej.
Wiecie, gdzie można oglądać (z polskimi napisami) pozostałe odcinki, które nie wyemitowała polska telewizja.
Znalazłam dwie strony. Na jednej jest tylko do 55 (w takim tempie jak ja to oglądam to niedługo już mi się zapas odcinków skończy) a na drugiej są prawie wszystkie tylko w języku angielskim. Ok... treść mniej więcej rozumiem, ale jednak wolałabym z polskimi napisami.
Dzięki za pomoc.

ocenił(a) film na 5
Dangie

Z polskimi napisami można zobaczyć na urusai.pl ;) Wchodzisz w zakładkę 'Akcja', a potem 'Yu-gi-oh' i masz odcinki do 70. któregoś. Zresztą cały czas są dodawane ;)

czarny_mustang

strona urusai.pl jest zamknięta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones