PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818510}

Zła edukacja

Bad Education
6,5 7 201
ocen
6,5 10 1 7201
6,3 9
ocen krytyków
Zła edukacja
powrót do forum filmu Zła edukacja

that's to much żeby nie przymknąć oczu :)))
A tak poważnie i w ogóle, cały film taki sobie, niezbyt ciekawy. Temat może ważny i może trzeba go lepiej zrozumieć, a wtedy sam film bardziej się doceni.
Ale dla mnie nawet obecność Geraldine Viswanathan - całkiem fajnej, w miarę nowej aktorki, rewelacyjnej choćby w serialu "Cudotwórcy", nie podniosła jego atrakcyjności. A z kolei czy sam Jackman stworzył tu jakąś wielką kreację? Bo ja wiem... raczej nie przebił ról z "Prestiżu", "Króla rozrywki", "Labiryntu", nie mówiąc o Loganie. Ale nie w postaciach tu słabość, a w fabule, czy może po prostu w poruszonym temacie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8

Nie zrozumiałem chyba czyli Damon i Douglas nie są świetnymi aktorami w twoim odczuciu dlatego że zagrali role jakie zagrali? Oczywiście jeśli zle zrozumiałem proszę o sprostowanie :)

ocenił(a) film na 6

Nie wiem czy wiesz, ale Hugh Jackman już w 2003r zagrał postać homoseksualną w musicalu "The boy from Oz" i nawet dostał za tę rolę nagrodę Tony Award.
Poza tym aktorzy odgrywają różne role? Jak to możliwe?? Może według ciebie powinni grać siebie samych, a nie różnorodne postaci?

Arual_2

no np w batwoman jest wymóg że lesbijke ma grac lesbijka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones