film

Złe dni

I onde dager
2021
1h 53m
6,4 10 645
ocen
6,4 10 1 10645
6,0 6
ocen krytyków
Chcą zakończyć nieudane małżeństwo, mordując siebie nawzajem. Wyjeżdżają do chaty na odludziu, by zrealizować swój plan, ale stają w obliczu jeszcze większego zagrożenia. więcej mniej
Złe dni zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Złe dni
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2021-10-11T09:43:32 https://fwcdn.pl/webv/91/87/59187/59187.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/163/10002163/The_Trip___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm

Lars (Aksel Hennie) i Lisa (Noomi Rapace) już się nie kochają. Miłość, która ich kiedyś połączyła, wygasła. Mają problemy nie tylko w małżeństwie. Kariera reżyserska Larsa utknęła w martwym punkcie, a Lisa od lat nie dostała żadnej roli. Lars czuje się ignorowany. Podejrzewa, że żona go zdradza. Ma też problemy finansowe. Lisa uważa, żeLars (Aksel Hennie) i Lisa (Noomi Rapace) już się nie kochają. Miłość, która ich kiedyś połączyła, wygasła. Mają problemy nie tylko w małżeństwie. Kariera reżyserska Larsa utknęła w martwym punkcie, a Lisa od lat nie dostała żadnej roli. Lars czuje się ignorowany. Podejrzewa, że żona go zdradza. Ma też problemy finansowe. Lisa uważa, że Lars jest zepsutym, egocentrycznym tchórzem. Nic w ich życiu nie potoczyło się tak, jak planowali, a dla obojga największą porażką jest małżeństwo. Weekendowy wypad do leśnej chaty wydaje się świetną okazją do pozbycia się tego drugiego. Na zawsze. Ale nawet to nie idzie zgodnie z planem. W czasie wycieczki czeka ich więcej niespodzianek i nieprzewidzianych zwrotów akcji, niż mogli się spodziewać nawet w najśmielszych snach.

tytuł oryg.
I onde dager
inne tytuły
The Trip Miedzynarodowe
The Trip USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jakie nieudane małżeństwo?

użytkownik usunięty

Państwo sobie znakomicie poradzili, po prostu po drodze było trochę perturbacji, bo życie rodzinne to nie sielanka. Skołatane nerwy pomoże ukoić karta IKEA Family.

Czy na końcu filmu jest przeszmiewcza aluzja do Amerykańskiej poprawnosci politycznej ?

..i tak trzeba na ten film patrzeć :) dużo się dzieje, absurd goni absurd a w tym wszystkim dużo fajnych pomysłów i czarnego humoru.

Norweski Tarantino.

użytkownik usunięty

W każdym razie takie mam skojarzenie.

Jak na Netflix to całkiem dobra produkcja. Dobry humor i momentami subtelna rzeźnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones