PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864540}

Zło w głębi

Sacrifice
3,7 349
ocen
3,7 10 1 349
Zło w głębi
powrót do forum filmu Zło w głębi

Lovecraft

ocenił(a) film na 4

Klimat miasteczka na wyspie, miejscami niezłe zdjęcia i sny głównej bohaterki, te rzeczy na plus. Problem polega na tym, że od samego początku jesteśmy w stanie przewidzieć rozwój wydarzeń, a także to, kto jest zamieszany w intrygę.
Niewykorzystany potencjał, w którym czuć wpływy takich filmów jak "Midsommar", "Kult", czy "Apostoł". Z Lovecraftem jest taka zagwozdka, że jego opowiadania ciężko przenieść na język filmowy. Według mnie tylko "Dagon" tego dokonał jak należy (ewentualnie jeszcze "Reanimator") i wychodzi na to, że wiele wody upłynie w Wiśle nim ktokolwiek zbliży się do tego poziomu.

użytkownik usunięty
Astro_Zombie

Jeśli jeszcze niezaliczone, to proszę zerknąć na "From Beyond".

ocenił(a) film na 4

"From Beyond" oczywiście znam, ale jak dla mnie to nie ta liga. Natomiast zapomniałem wspomnieć o "In the Mouth of Madness".

użytkownik usunięty
Astro_Zombie

Zgoda. Jak dla mnie, "W paszczy szaleństwa" to najlepszy tytuł spod znaku H.P.L.

ocenił(a) film na 6
Astro_Zombie

Mnie się ten film podobał.Ma fajny,tajemniczy klimat.Z ciekawością oglądało się do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones