PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527051}
3,2 2 591
ocen
3,2 10 1 2591
1,8 4
oceny krytyków
Z miłości
powrót do forum filmu Z miłości

swojego penisa, a my go sfilmujemy - tylko musi być we wzwodzie' - tak jest, Danek, najtrafniejsza definicja blue movie, jaką zdarzyło mi się słyszeć :)
Prosto i na temat.
Ale naprawdę chciało ci się na stare, pardon, lata, bawić w taką produkcję?

TangoAndWaltz

Najlepszy w tej jego roli jest chyba stoicki spokój wśród 'bachanalii' - 'idźcie do domu, dzieci'. Tyłków ogląda się już tyle na monitorze, że nic nie rusza. Nawet własna żona :) Szczególnie własna żona. 'A ile lat ja spałam obok trupa...' Yeah.

TangoAndWaltz

Film 3/10, Olbrychski niech ma 5/10 - rozumiem, że kontakt z filmem francuskim uodparnia na świńtuszenie, a Depardieu grywał w takich rzeczach, jak 'Żegnaj małpko', ale jednak trudno mi uznać za rolę życia.

TangoAndWaltz

A propos francuskiego poczucia humoru w sprawach seksu, ostatnio trafiłam na płytę 'RUSexperienced' L'Orchestre de contrebasses - cała inicjacja seksualna wyrażona kontrabasem solo instrumental. Nawet nie wiedziałam, że tyle nieprzyzwoitych dźwięków można z tak szacownego instrumentu wydobyć. I w dodatku jest to płyta naprawdę ciekawa brzmieniowo także pod kątem czysto muzycznym. Penderecki miałby zabawę z tym.

ocenił(a) film na 4
TangoAndWaltz

Gdzie jest do zobaczenia w necie??????

sador1991

Naonczas byłam na etapie gryzonia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones