PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621}

Za ciosem

Knock Off
5,8 5 576
ocen
5,8 10 1 5576
Za ciosem
powrót do forum filmu Za ciosem

Za burtę 0/0

ocenił(a) film na 1

Tak jak kiedyś lubiłem Jeana tak dziś nie mogę znieść jego tandetnych filmów,przypominają mi filmy
Brazylijskie.

ocenił(a) film na 6
tomek1973_2

Tandetne to akurat ma Steven Seagal, taki sztywny, w walce stoi jak posąg wymachując tylko trochę rękami w górę i w dół blokując ciosy przeciwnika, a JCVD to jednak klasa sama w sobie jeśli chodzi o kino kopane.

ocenił(a) film na 1
van_der

Masz rację i już pisałem Sagal już dawno się skończyły ale nie daje za wygraną kręci dalej te swoje kretyńskie filmy.

tomek1973_2

Naucz się analfabeto pisać, bo na naukę myślenia jest już za późno.

van_der

Van Damme był dobry tak gdzieś do połowy lat 90. Później niestety zaczęły się te filmy staczać. Nie wiem - brakowało budżetu, dobrego scenariusza? Zużyła się ta formuła? Do tej pory uwielbiam Krwawy sport, Kickboxera, Uciec, ale dokąd, Timecopa, czy Uniwersalnego Żołnierza. Problem w tym, że na tym się chyba kończą jego dobre filmy.

ocenił(a) film na 6
tomek1973_2

To jakie filmy Brazylijskie widziałeś?

Ja przede wszystkim świetne "Miasto Boga" Fernando Meirelles'a i serie "Elitarni" José Padilha z Wagnerem Moura, który to po tym filmie stał się mega popularny dzięki czemu zagrał Escobara w "Narcos".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones