Film

Beyond the Forest

1949 1 godz. 37 min.
7,1 128
ocen
7,1 10 128
391
chce zobaczyć
{"id":"109653","linkUrl":"/film/Za+lasem-1949-109653","alt":"Za lasem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/96/53/109653/7040334.2.jpg"}
Rosa Moline (Bette Davis) jest znudzona swoim monotonnym życiem. Chce opuścić męża i poślubić swojego kochanka, Neila... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Rosa Moline (Bette Davis) jest znudzona swoim monotonnym życiem. Chce opuścić męża i poślubić swojego kochanka, Neila Latimera (David Brian), przemysłowca pracującego w Chicago. Zdobywszy pieniądze od małżonka udaje się w podróż do "Wietrznego miasta". Tam dowiaduje się, że Neil zaplanował ślub z inną kobietą. Załamana Rosa wraca do domuRosa Moline (Bette Davis) jest znudzona swoim monotonnym życiem. Chce opuścić męża i poślubić swojego kochanka, Neila Latimera (David Brian), przemysłowca pracującego w Chicago. Zdobywszy pieniądze od małżonka udaje się w podróż do "Wietrznego miasta". Tam dowiaduje się, że Neil zaplanował ślub z inną kobietą. Załamana Rosa wraca do domu i zachodzi w ciążę. Niespodziewanie Neil pojawia się ponownie i wyznaje, że tylko Rosa się dla niego liczy. Na przeszkodzie do ich szczęścia może stanąć tylko jedna osoba. Przyjaciel męża Rosy, który chce wyjawić Neilowi tajemnicę o ciąży.

studio
Warner Bros.
data produkcji
1949
tytuł oryg.
Beyond the Forest
inne tytuły
Za lasem Polska
Rosa Moline (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Chicago (Illinois, USA)
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bette

  Tyche ocenił(a) film na 8

  Szkoda, że w opisie jest wyjawiona praktycznie cała fabuła, powinno być oznaczone jako spoiler. Warto zobaczyć ten film dla Bette Davis, jest w swojej roli genialna!

  1
  • Bardzo dobry!

   TildaS ocenił(a) film na 10

   Bette Davis gra bardzo tragiczną postać, nie po prostu jakąś tam kobietę, która chce się wyrwać z wioski. Zagrała świetnie, film b. mnie poruszył.

   1
   • What a dump!

    _Andrzej_ ocenił(a) film na 3

    Słabiutki film o kobiecie próbującej się wyrwać z jakiejś dziury. Ostatnie dziesięć minut zmuszałem się do oglądania.