PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705268}

Zabójcza plaża

The Sand
3,4 891
ocen
3,4 10 1 891
Zabójcza plaża
powrót do forum filmu Zabójcza plaża

Idiotyczny pomysł, żenująco śmieszny film!

użytkownik usunięty
Marek84

nie zgodzę się, pomysł dobry, gorzej z realizacją, a szkoda... no i końcówka poległa :(

ocenił(a) film na 4

też tak sądzę :) pomysł naprawdę pozytywnie oceniam. Gdyby włożyć w to trochę więcej kasy, zgarnąć lepszych aktorów i lepiej przemyśleć końcówkę, to mogłoby z tego wyjść całkiem niezłe kino. No i wg mnie niepotrzebnie w ogóle wyciągali te większe macki... Bez tego film był całkiem ok. Podobał się mi efekt śmierci kolesia, który spadł ;P Dalej było już gorzej.
Mimo to aż tak źle nie było.

Marek84

Nie do końca.

To jest ewidentnie najgłupszy film jaki w życiu widziałem i to pod każdym względem. Kwintesencja absurdu i głupoty.
3 pkt. musiał dać desperat albo człowiek szalony.

Wsiądziemy do samochodu i mimo że akumulator jest sprawny poczekamy. Może jednak nas zeżre. ;)

ocenił(a) film na 4
Mrok

samochód nie odpalał...inaczej by odjechali...ktoś nieuważnie oglądał, a teraz krytykuje za "głupotę".
Mało filmów w takim razie masz na koncie, polecam pięciogłowego rekina, Superrekiny kontra więźniarki albo Piraniokondę, to dopiero zobaczysz "kwintesencję głupoty" :D

ocenił(a) film na 4
Rafii96

PS. nawet w zwiastunie jest zaznaczone, że samochód nie odpali! zajrzyj ;) PL wersja jest również na YT

ocenił(a) film na 2
Mrok

To mało w życiu widziałeś filmów. ;)

arieljarosz

Takich najwyraźniej mało. ;)

ocenił(a) film na 2
Mrok

Są dużo głupsze filmy od tego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones