PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185792}

Zabójcza przyjaźń

A Killer Among Friends
6,8 1 468
ocen
6,8 10 1 1468
Zabójcza przyjaźń
powrót do forum filmu Zabójcza przyjaźń

film

ocenił(a) film na 9

Ten film mnie wzrusza za każdym razem oglądania. To przerażające,do czego mogą być nasze "koleżanki" zdolne i nietylko.. Ta nienawiść jest dosyć często. Szokują mnie dzisiejsze czasy-wiadomo że to tylko film,ale zdarza się również w realu :// Brak mi słów ;( Jedynie płakać się chce..
Jestem wrażliwa na krzywdę innych.

emely102

A to Ty nie wiesz, że to się zdarzyło naprawdę? Film jest na faktach więc nie pisz "wiadomo że to tylko film" bo to się stało w realu. Filmy na faktach nie powinny podlegać dyskusji czy są super czy be a często można trafić na opinię do filmu opowiadającego prawdziwą historię, że był nudny czy nieciekawy co jest po prostu śmieszne.(Oczywiście drugie zdanie nie jest skierowane do Ciebie) Film i cała ta historia jest smutna ale wiele już było takich przypadków, że młodzi, pełni życia ludzie niepotrzebnie zginęli. Zastanawiam się tylko zawsze gdy oglądam ten film jak naprawdę wyglądała ta zamordowana dziewczyna czy była tak samo piękna jak jej odtwórczyni.

ocenił(a) film na 9
lalala

A co ja mówiłam?
Właśnie że takie rzeczy dzieją się też na prawdę-czyli również ten film.
Dla mnie ten film jest wzruszający i tyle-to prawda.

użytkownik usunięty
emely102

eeh
serio az tak was wzrusza??
dxxxx
no taaaaaaaaaaaa jest swietny no ale to kurna mac jest przerazajace a nie wzruszajace dx
no chyba ze az do tego stopnia ze sie po ryczec mozna hahaa dxx
mi to łezka se popłyneła jakkk matka sie o smierci dowiedziała córkii
łaaaa
okropneee :<

ocenił(a) film na 9
lalala

http://www.youtube.com/watch?v=4iu2FAG1RA0&feature=related
tu sa zdjecia tej dziewczyny , byla naprawde piekna

ocenił(a) film na 7
olaczek_filmweb

A ja byłam pewna, że ten film opowiada o losach Shandy Sharer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones