PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838940}

Zabójczy żywioł

Force of Nature
4,0 1 749
ocen
4,0 10 1 1749
Zabójczy żywioł
powrót do forum filmu Zabójczy żywioł

Ten film to żenada, nie wiem po co jeszcze się takie kręci. Zlepek nonsensów a już nie trafić z trzech metrów z wycelowanej broni maszynowej do dwojga ludzi, to jest zamach na inteligencję widza. Jednak zakładając, iż wiemy, że to bezwartościowy odmóżdzacz i że jest tam stary, dobry Mel, to z nudów można od biedy obejrzeć. Obsada nie najgorsza. Ocena to 5.2/5.5

ocenił(a) film na 4
rafffff

To prawda, są w tym filmie momenty fajne i takie, które gryzą w oczy. Mel Gibson ma pewno zalicza się do tych pierwszych, nawet widziałam ten błysk w oku z "Zabójczej broni" ( powinien wreszcie dostać pierwszoplanową rolę w czymś na miarę jego talentu).
Faktycznie - sprawdzi się jako akcyjniak na relaks z kubełkiem popcornu.

Evie_MacR

mial przeciez niedawno dwie glowne role w bardzo dobrych filmach: 'Dragged Across Concrete' i 'The Professor and the Madman'

ocenił(a) film na 3
Masta_3

Racja, ten 1 film oceniłem na 7, a tego 2 jeszcze nie widziałem, ale zobaczę. Dzięki za wpis.

ocenił(a) film na 4
Masta_3

Faktycznie, "Dragged Across Concrete" mam nawet zaznaczone do obejrzenia - dzięki za przypomnienie

ocenił(a) film na 3
Evie_MacR

Ja również go polecam - oglądaj kobieto xD

Evie_MacR

A po wypowiedziach to myślałem że kubełek, tyle żeby sobie wylać na głowę, bo z nudów można usnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones