PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431724}

Zabójczy styl

Tashan
6,9 590
ocen
6,9 10 1 590
Zabójczy styl
powrót do forum filmu Zabójczy styl

9/10

użytkownik usunięty

Film był bardzo ciekawy :D

Niezła gra aktorska Kareeny, która już raz grała takie oszustki, choćby i w "Fida" z Shahidem Kapurem. No i rzecz jasna Saif Ali Khan, którego dość dawno nie widziałem (ostatni raz to "Ta Ra Rum Pum" z Rani Mukherjee), chociaż im bliżej końca, tym jego rola coraz bardziej majaczyła gdzieś za parą Akshay-Kareena :D

Ale myślę, że film wart był swego czasu :)

ocenił(a) film na 7

Saif teraz wszędzie wpycha do filmów tą swoją Kareenę nawet do Race 2! nie
przepadam za nią, a nieźle się wkurzyłam jak się dowiedziałam, że w Race 2
ma zagrać zamiast Bipashy Basu ;o
no ale mniejsza o tamto.
za ten film dałam 7/10. nie podobał mi się wcale. jedyną jego zaletą było
to, że uśmiać się pod koniec można było niezmiernie z tych mega nie
realnych rzeczy które wyprawiali :D.

film byłby dobry, gdyby nie przesadzone efekty specjalne,Akshay Kumar skaczący i wdrapujący się niczym Książę Persji lub pod wpływem soku z gumijagód, jak kto woli a ostatnia scena walki pytanie co on tam jeszcze zrobi:/ a Saif Ali Khan wjeżdżającym skuterem wodnym skąd go wziął..............?
a co do reszty to akcja spoko, fajne zwroty akcji, aktorzy pasowali do ról więc ocena obniżona przez efekty 5/10

ocenił(a) film na 8
Akaata

E tam, ten film ma efekty jak "Jestem przy tobie", to komedia i tutaj wykorzystali akurat TAKI humor, ja tam uśmiałam się niesamowicie;)) ale nie tyle z przezabawnych efektów, ile z, haha, dialogów po angielsku;D po prostu miodzio;D

ocenił(a) film na 10

Film jest niesamowity. To prawda, że te rzeczy, które wyprawiali, były często mało realne, ale ja tam się świetnie bawiłam :D Wspaniała rola mojego najukochańszego Akshaya <3 Zresztą Saifa i Kareeny też. Oj chyba po raz 5 będę musiała film obejrzeć xD Bo warto.

ocenił(a) film na 7
Anjaali

Mi się podobały piosenki z tego filmu, oprócz chyba dwóch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones