PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36093}

Zabawa w Boga

At Play in the Fields of the Lord
7,3 1 059
ocen
7,3 10 1 1059
Zabawa w Boga
powrót do forum filmu Zabawa w Boga

Film całkiem ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że warto będzie siedzieć do 1.40. Może ktoś z Was napisać coś o tym filmie?

ocenił(a) film na 9
Bromden

Witam, oglądałem ten film jakieś 8 czy 10 lat temu i muszę przyznać, że zrobił wtedy na mnie wielkie wrażenie, z niecierpliwością czekam ,więc na dzisiejszy seans. Szkoda tylko, że takie filmy pokazywane są w tak póżnych porach oraz, że tak rzadko można na nie natrafić w TV. Niesamowita historia, świetny Tom Berenger (moim zdaniem zagrał on tu przynajmniej na tak wysokim poziomie jak w Plutonie, a już z pewnością jest to lepsza kreacja niż ta stworzona przez niego w Snajperze), ciekawa kreacja Waitsa oraz piękne zdjęcia w niesamowitej amazońskiej dżungli. Jeśli ktoś posiada ten film proszę dać znać, niestety niesamowicie trudno go zdobyć, świadczyć też może o tym baaardzo mała liczba głosów oddanych na ten film. Mam nadzieję, że kilka osób poświęci część dzisiejszego wieczoru na obejrzenie naprawdę dobrze napisanej i wyreżyserowanej historii. Pozdrawiam i życzę miłego seansu.

ocenił(a) film na 10
h_stamper

Tak, ja jestem pod wrażeniem. To super, że są ludzie, którzy doceniają takie kino.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones