1 godz. 28 min.
6,7 42 974
oceny
6,7 10 42974
9 250
chce zobaczyć
4,9 19
ocen krytyków
{"rate":4.9473686,"count":19}
{"type":"film","id":791446,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zabawa+zabawa-2018-791446/tv","text":"W TV"}]}

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

opis dystrybutora kino

"Zabawa, zabawa" to poruszający dramat z niewielkimi elementami komediowymi. Teresa, ceniona profesor medycyny, topi samotne dni w morzu alkoholu. Dorota, prężna pani prokurator, przekraczając kolejne granice, nie zważa na kochającego męża i syna. Młoda Magda podczas jednej z imprez daje się ponieść nastrojowi chwili i popełnia błąd, który zmienia ją na zawsze. Wszystkie panie mają problem z alkoholem, choć nie przyznają się do tego otwarcie. Każda z nich musi zmagać się z chaosem, który zagościł w ich życiu. Jak wygrać walkę o swój los, gdy alkohol odbiera siłę i mąci umysł?

Player