PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98680}

Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

A Funny Thing Happened on the Way to the Forum
6,8 313
ocen
6,8 10 1 313
Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum
powrót do forum filmu Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

Comedy tonight!

ocenił(a) film na 10

Czemu nikt nie wypowiada się na temat filmu? W telewizji szedł co prawda bardzo dawno temu, ale myślę, że wart jest kilku uwag.
Mnie przede wszystkim bardzo podobała się gra aktorska, piosenki ( zwłaszcza " Everybody ought to have a maid" i piosenka początkowa). Bardzo przypadł mi także do gustu humor w tym filmie ( zwłaszcza zabawne, przerysowane postacie, jak miles gloriosus czy Pseudolus) . Ogółem- rewelacja!

annas_filmweb

Ja się wypowiem. Przede wszystkim ten film to gratka dla miłośników klasycznych komedii, pióra Moliera na przykład - kto czytał "Świętoszka" albo widział np. spektakl tv z 1970 na podstawie tej sztuki, ten będzie wiedział, o co chodzi. Poza tym mnóstwo śmiechu, piosenki, których naprawdę miło się słucha, i przede wszystkim piękne, nasycone kolory. Naprawdę udany film - stare, dobre kino.

ocenił(a) film na 10
silvas76

" Świętoszek" mi się podobał, ale o wiele bardziej Plaut i Terencjusz, do których zachęcił mnie właśnie ten film :) Szkoda, że tak dawno nie powtarzali tego filmu w TV:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones