Film

Carry Me Home

2004 1 godz. 37 min.
3,9 7
ocen społeczności
3,9 10 1 7
46
chce zobaczyć
Jest rok 1947. Harriet i jej dwoje dzieci Carrie i Brian wciąż dochodzą do siebie po śmierci męża Harriet, zabitego w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Jest rok 1947. Harriet i jej dwoje dzieci Carrie i Brian wciąż dochodzą do siebie po śmierci męża Harriet, zabitego w trakcie II wojny światowej. Carrie jest chłopczycą, włóczy się z kolegami, mają swój własny klub. Razem z przyjaciółmi drażni  upośledzonego umysłowo sąsiada Charliego, kradnąc jedno z jego szczeniąt. Pewnego dnia HarrietJest rok 1947. Harriet i jej dwoje dzieci Carrie i Brian wciąż dochodzą do siebie po śmierci męża Harriet, zabitego w trakcie II wojny światowej. Carrie jest chłopczycą, włóczy się z kolegami, mają swój własny klub. Razem z przyjaciółmi drażni  upośledzonego umysłowo sąsiada Charliego, kradnąc jedno z jego szczeniąt. Pewnego dnia Harriet poznaje Bernarda i zaczyna się z nim spotykać, co nie podoba się Carrie. Zazdrość i gniew osiągają szczyt, gdy dziewczyna razem z przyjaciółmi niszczy ogród swojego sąsiada Pan Grizzle i wsypuje cukier do baku jego ciągnika. Grizzle zabiera Charliemu pozostałe szczeniaki, a wkrótce potem jego stodoła zostaje zniszczona przez pożar. Carrie przekonuje się, że czas dorosnąć i wynagrodzić krzywdy zadane matce i sąsiadom.

inne tytuły
Innocent Secrets (tytuł roboczy) USA
Carrie Moonbeams (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Marlboro w stanie New Jersey (USA).

forum filmu Zabierz mnie do domu

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.