PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1165}
7,0 12 341
ocen
7,0 10 1 12341
5,5 6
ocen krytyków
Zabij mnie, glino
powrót do forum filmu Zabij mnie, glino

Juź chyba nigdy nie będziemy oglądać tak dobrych Polskich filmów.

użytkownik usunięty
tomek1973_2

Masz rację.

użytkownik usunięty

film niezły, ale nie do końca zrozumiały, bo czemu Linda nie ciągną dalej z Markiem Barbasiewiczem losu bandyty, nie wiadomo czy był zmęczony czy też załamany rolą bandyty wciąż ukrywającego się? Film czasami taki dziecinny, czasami super z kolei, nierówny, ale świetna rola Piotra Machalicy.

ocenił(a) film na 9

Machalica zawsze był świetnym aktorem tylko nie docenionym teraz się liczą Antoni Pawlicki,Anna Mucha klan Królikowskich dzisiejsi anty aktorzy.

użytkownik usunięty
tomek1973_2

w tym filmie było kilka scen takich dziecinnych, ale dużo też było świetnych scen, scena końcowa wydaje mi się jednak dobra, na tej kolejce trochę to mniej dobrze wyglądało, ale film udany.

ocenił(a) film na 10

Ja jeszcze dodam że prawie leżałem ze śmiechu , jak Popczyk rozwala Malika mini pistolecikiem z kilkudziesięciu metrów.

ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

Jak dla mnie z Lindą lepszy był "Jańcio Wodnik".

ocenił(a) film na 10
FILioza

No to teraz niezle zajebałeś, przecież to zupełnie inny gatunek. Ale zgodzę się, dla ''Jancio Wodnik'' to arcydzieło.

ocenił(a) film na 7
SebastianNiestudent

A co to ma do rzeczy, że inny gatunek? Koleś pisze o najlepszym filmie z Lindą, więc się wypowiedziałem:) Nawet pisze "najlepszy film", a nie "najlepsza rola", więc teoretycznie mogłem wybrać jakiś inny dobry film, ale z jego kiepską rolą:)

ocenił(a) film na 10
FILioza

Jeśli chodzi o Bogusia dla mnie jednak ''Psy'' zostają nr 1.

ocenił(a) film na 9
SebastianNiestudent

Psy jak najbardziej ok.Stare niezapomniane klasyki.

ocenił(a) film na 10
tomek1973_2

''Psy'' i jeszcze do tego klimatyczne ''Zabić Sekala'' to dwie najlepsze moim zdaniem role Lindy. Tylko w tym drugim dubbing trochę nieudolny.

ocenił(a) film na 7
SebastianNiestudent

Co do ról można się pokłócić.
Faktem jest natomiast, że dwa najlepsze filmy w jakich zagrał B.Linda i
to "Przypadek" 1987 i "Psy" 1992.
Pierwszy wyreżyserował Kieślowski, a drugi Pasikowski.
Moim zdaniem najlepsi reżyserzy z Polski to
Wajda, Kieślowski, Polański, Has, Kawalerowicz, Hoffman,
Bareja, Machulski, Pasikowski, Smarzowski.

ocenił(a) film na 10
returner

Dlaczego 1987 ?

ocenił(a) film na 7
SebastianNiestudent

Sorry, film jest z 1981.

ocenił(a) film na 10
returner

Wracając jeszcze do Lindy, to najnudniejszy film jaki z nim widziałem to ''Operacja Samum'' z reklamą piwa.

ocenił(a) film na 7
SebastianNiestudent

Świetnie zagrał też w "Kobieta samotna" 1981

ocenił(a) film na 6
SebastianNiestudent

Nie, no... Można się kłócić o najlepszą rolę, ale że Crimen nie wymieniony? Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones