PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584811}

Zagłada

Alligator X
2,6 537
ocen
2,6 10 1 537
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada
Kryszakos

Jak dla mnie Predator jest mniej tragiczny, ale już widzę nowe elementy do mojego spisu.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oj, poczekalabym z diagnozą. Nie wiem, czy dobrze rozumiem fabułę : dwóch redneck'ów w laboratorium w baraku na mokradłach wskrzesili prehistorycznego, gigantycznego aligatora z kości, które odkryli po huraganie Katrina ?

lidzia_d

Istnieją przesłanki że oglądali Discovery Channel xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oł noł. "Po co Wam ten sprzęt? Robicie narkotyki, metaamfetaminę?" - " Robimy potwory"

lidzia_d

Nie pamiętam, żeby Pawłowowi udało się wytresować np. słonia xD

lidzia_d

Te kobiety zsyłają śmierć na każdego, kto przebywa w ich towarzystwie dłużej niż 5 minut o_O

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

O tak, istne famme fatal

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

parafrazując klasyka - "To złe kobiety były" ;)

Kryszakos

I kto zdobył palmę Twoim zdaniem? ;>

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

walka była ekscytująca, ale zwycięzca może być tylko jeden...uwaga...napięcie rośnie..."Super Shark". Duża zasługa w tym konkursu bikini i Dynamit Stevens'a i oczywiście Pani Sarah Lieving, która wyrasta pomału na głównego pogromcę wszelkiej maści rekinów z różnego rodzaju przedrostkami!!!

ocenił(a) film na 2
Kryszakos

Głosuję na Super Shark bo pierwsze dupcie w bikini, pomysł na zrobienie w miarę poważnego filmu hehhe:). i chodzący czołg:))). A Predator X niestety nuuuuudaaaa:))) i potworka za szybko ujawnili bo początek to powiedzmy że trzymał w napięciu. Chodź na tych filmach to się nie da bać:)). Większość seansów to rechoczę:))).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones