PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120995}

Zagadka przeznaczenia

The City of Your Final Destination
6,0 1 780
ocen
6,0 10 1 1780
Zagadka przeznaczenia
powrót do forum filmu Zagadka przeznaczenia

taki.... normalny. Racjonalistyczny i anty-racjonalny jednocześnie. Jak mówienie myślenia. I bycie Kimś bez ciśnienia pogoni za pieniądzem.

kult_urka

O! Uwielbia taki bełkot:) mmmmm

KosmaDeus

bełkot to w tv :]. Uruchamiajac mózg można znaleźć w mej wypowiedzi sens

kult_urka

ale w sumie mogę uprościć: film o rozważaniach nad życiem grupki bohaterów w domku na odludziu. Przedstawia najprostsze relacje miedzy postaciami i ich przemyślenia. Oczywiście taka separacja prowadzi do specyfikacji tego myślenia. A że bohaterzy na brak funduszy raczej nie narzekają, to omijane są takie kwestie- co uwydatnia kultularny walor natury ludzkiej i jej potrzeby.

kult_urka

Hmm, zaczęłoś przyjemnie, a potem znowu popadasz w bełkot, w trzecim zdaniu. Domyślam się, że pisząc o separacji masz na myśli separacje bohaterów od świata, ale już "specyfikacji tego myślenia" nie wiem do jakiego myślenia się to odnosi. W następnym zdaniu tworzysz skrót myślowy oczywisty dla Ciebie ( "takie kwestie" odnoszą się do pierwszej części zdania, ale jakoś tak pośrednio), stylistycznie jakoś mi zgrzyta. No i w ogóle odnoszę wrażenie, że za bardzo starasz się o formę i niż o treść. A czepiam się bo nie oglądałem tego filmu, jestem go ciekaw.
Orientujesz się może ile czeka się na zredagowanie tej listy gustopodobnych..? Bo brzmi to naprawdę fajnie, oceniłem już kilka filmów i czekam już chyba tydzień. Jak było u Ciebie?

KosmaDeus

szczerze pisząc to nie orientuję się. Nie wiem czy to nie dopiero koło 100. A zgodzę się że za duże skróty myślowe robię... właśnie przez to że się nie zastanawiam nad formą ;)

kult_urka

hmm no własnie mam 133, wydaje mi się, że to sporo, a cały czas czekam, no nic trza będzie uderzyć do obsługi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones