PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12023}

Zaginiona bez śladu

The Vanishing
6,6 6 298
ocen
6,6 10 1 6298
6,2 4
oceny krytyków
Zaginiona bez śladu
powrót do forum filmu Zaginiona bez śladu

Spoiler:

zaczyna rozmowe z jakimś nieznajomym dziadem o głupej bransoletce którą ten dziad ma na ręce...kto takie rozmowy zaczyna z nieznajomymi...

ocenił(a) film na 5
lyndal_filmaniak

Bardzo czesto rozmawia sie z nieznajomymi na rozne tematy, ale nie zawsze trafia sie na psycholi...

Ewiatko

No ale o bransoletce??? daj spokoj !

ocenił(a) film na 5
lyndal_filmaniak

Jak miałem ze 13 lat, na ulicy zatrzymała mnie babka, która dopytywała mnie czy maluję usta, bo mam takie ładne jak pomalowane. Tak, że ten. Różni ludzie się trafiają.

konradwojtys

Teraz tak uczą dzieci w szkole żeby nie rozmawiać z nieznajomymi. Taki 13-latek jakby opowiedział to w domu to zaraz rodzice telefon na policje, że pedofilka jakaś go zaczepila. Tak jest w Wielkiej Brytanii.

ocenił(a) film na 5
lyndal_filmaniak

Dobra, ale byłeś zdziwiony, że rozmowa zaczęła się od bransoletki. No to podałem Ci przykład, że potrafią być głupsze początki rozmowy.

lyndal_filmaniak

Moim zdaniem, ona po prostu chciała być miła i odwzajemnić przysługę za przysługę. Skoro nieznajomy wcześniej rozmienił jej banknot, przysługą z jej strony było powiedzenie komplementu (mogła być to bransoletka lub cokolwiek innego).

elton_monroe

Ja bym po prostu powiedziala dziekuje i ide dalej. Ja sie obawiam nieznajomych bo mozna trafic na psychopate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones