PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 833
oceny
6,4 10 1 21833
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z

Dziekuje

użytkownik usunięty

Dziękuję Ci za tą recenzje, na pewno sięgnę po ten film."Nie awanturnicze, Herzog"anty Indiana Jones, miód dla mnie.

1 koleś obejrzał ten film i się zawiódł bo spodziewał się ostrej strzelaniny w Amazońskiej dzungli. Musisz wiedzieć tylko 1 rzecz. jeśli lubisz filmy przygodowe i odkrywcze bez tych pierduł typu indiana jones i ostra strzelanina w środku dzungli to bierz się za oglądanie, ja obejrzałem i film jest super pierwsze 10 minut moze być odrobine nudnawe ale potem jest super

użytkownik usunięty
Adi323_filmweb

Biorę się dzisiaj już się nie mogę doczekac ps; troche za ostro pojechalem z Indianą , przeciez kiedys kochalismy Poszukiwaczy Zaginionej Arki, No ale to był Harrison Ford

użytkownik usunięty

Jestem po projekcji,film jest bardzo interesujący, oparty na prawdziwej historii , niesamowite życie głównego bohatera,, Ten facet dokonał bardzo wiele, aż się wierzyć nie chce.Bardzo dobra gra aktorska , Główna rola i Patisoniak rewelacyjny.Polecam każdemu , kino bez akcji z akcją

szkoda ze gościu zaginął i nic nie wiadomo o nim do dziś dnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones